Riwall PRO RPM 4635

0081547

Riwall

Novinka

Benzínová sekačka Riwall RPM 4635 se šířkou záběru 46 cm, košem o objemu 60 l, vhodná pro sečení travnatých pozemků o velikosti cca 800 m2. Funkce 3 v 1: sběr, mulčování, zadní výhoz. Více detailů

Skladem u dodavatele.

5 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Benzínová sekačka Riwall PRO RPM 4635

Dopřejte svému trávníku moderní sestřih


Starat se o trávník není žádná věda, povolejte do služby sekačku Riwall RPM 4635, se kterou bude váš trávník upraven dle posledních módních trendů. Tato sekačka v sobě skrývá tři funkce: sběr trávy, mulčování a zadní výhoz, takže představuje skvělou volbu 3v1.

Riwall PRO

Perfektní řešení pro střední velikost pozemků


Benzínová sekačka Riwall RPM 4635 je ideální volbou pro trávníky o rozloze přibližně 800 m2 a díky záběru 46 cm tuto plochu zdoláte poměrně rychle. Nově tvarované šasi umožní perfektní sběr posekané trávy a hravě si poradí i s porostem kolem obrubníků. Objem sběrného koše je 60 litrů, takže se nebojte nutnosti jej neustálé vysypávat, navíc si o této potřebě díky signalizaci naplnění řekne sekačka sama. Obzvláště alergici ocení, že během sečení je vzduch z koše odváděn do stran.

Riwall PRO

Pro sestřih na ježka i ležérnější vzhled


Výšku sečení trávníků si jednoduše vyberete ze 7 nabízených pozic v rozmezí 25-75 mm. Je libo anglický trávníček? S touto sekačkou jej vytvoříte snadno, aniž byste se nadřeli. Aby se vám se sekačkou Riwall RPM 4635 jezdilo čistě s radostí, je vybavena ergonomickými, měkčenými a výškově nastavitelnými řidítky. Řidítka také jednoduše složité, díky čemuž sekačku úsporně převezete a uskladníte. Ke snadné manipulaci se sekačkou přispívají i velká zadní kola.

Sekačka Riwall RPM 4635 má k dispozici silný, ale zároveň tichý motor o objemu 139 cm3 s nízkou spotřebou, který pomocí vstřikovače paliva velmi snadno nastartujete. Díky vysokému točivému momentu se nezamotáte ani ve velmi husté trávě. Pro minimální odpor je sekačka osazena kuličkovými ložisky.

Technické parametry

Typ motoru:Benzivový T 475 OHV, 4-takt 
Výkon:Pracovní: 2,6 / 3,5 kW/HP
Objem motoru:139 ccm
Pojezd:ANO
Šířka záběru:46 cm
Sběrný koš:60 litrů
Typ sekání:funkce 4v1: sběr, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz
Doporučená plocha:1000m2
Hmotnost:35 kg
Nastavení výšky sečení:Centralně 7pozic
Min./max. výška sekání:25-75 mm
Materiál šasi:Podvozek ocelový
Průměr kol přední/zadní:180/280 mm
Uložení kol:Kuličková ložiska
Možnost mulčování:ANO
Objem nádrže:1 litr
Palivo:Naturál
Nastavitelná rukojeť:ANO
Sklopná rukojeť:Plně složitelná ergon. řidítka
Boční výhoz:ANO
Boční deflektor:ANO
Elektrické startování:ANO
Objem olejové náplně:0,6 litr
Indikátor plného koše:NE
Poznámka:Filtr: dvojitý (pěnový + papírový)

Ideou značky Riwall již od začátku bylo vyvíjet robustní stroje vybavené kvalitními komponenty, zabalit je do atraktivního kabátu a nabídnout je zákazníkům za velmi příjemnou cenu. Vynikající cena tedy není dosažena použitím málo kvalitních komponentů (častý jev u strojů této cenové kategorie), ale je přirozeně dosažena díky minimální poruchovosti strojů a s tím spojenými nízkými náklady na záruční servis, štíhlé organizační struktuře, minimem článků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem a chytře a moderně nastavenými procesy při vývoji produktů a jejich zadávání do výroby.


Samotné stroje jsou potom vyráběny ověřenými továrnami, které velmi často rovněž vyrábí stroje i pro další velmi známé značky. 


Výhodou těchto závodů je velmi kvalitní systém kontroly kvality.Každý nový model Riwall je pečlivě testován a většina produktů prošla i testováním v podnebných podmínkách České Republiky.


Veškeré poznatky z testování se velmi rychle přenášejí do výroby. Proto stroje Riwall fungují tak dobře. Pokud se přeci jen něco pokazí, zákazník se může vždy s důvěrou obrátit na svého prodejce, který mu navrhne optimální řešení problému.


Riwall


Pokud tedy hledáte dobře vybavený stroj, který něco vydrží, má dobré servisní zázemí a navíc má velmi příjemnou cenovku, může být pro Vás volba stroje Riwall tou správnou volbou.


Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

DOLMAR PM5102S3C