Ponorné čerpadlo Fieldmann FVC 2003-EK

0000065185

Fieldmann

Novinka

Ponorné kalové čerpadlo FVC 2003-EK o příkonu 400 W. Jen s ním bez námahy přečerpáte zahradní či koupací jezírko, bazének, sud s dešťovou vodou, nádrž či splaškovou vodu. Více detailů

Dodání do 3 dnů

846 Kč

999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

I na sebemenší zahradě využijete účinné ponorné kalové čerpadlo jako je FVC 2003-EK. Jen s ním bez námahy přečerpáte zahradní či koupací jezírko, bazének, sud s dešťovou vodou, nádrž či splaškovou vodu.

Klíčové vlastnosti

  • Čerpadlo je vybaveno plovákovým spínačem pro automatický provoz, který slouží zároveň jako ochrana běhu na sucho
  • Kropit, zalévat či zavlažovat tlakem vody přímo ze studny, cisterny, šachty, vodní nádrže či rybníku je hlavním úkolem tohoto čerpadla, je však možné jej použít i na odčerpání vody ze zaplavených sklepů.

Specifikace

  • Příkon: 400 W
  • Max. dopravní výška: 5 m
  • Max. ponorná hloubka: 5 m
  • Max. velikost pevných příměsí: 35 mm
  • Délka kabelu: cca 8 m
  • Max. teplota přečerpávané vody: 35 °C
  • Hadicová spojka: s možností připojení na hadici 1"/2"
  • Max. dopravované množství vody: 7500 l/h

Technické parametry

Max. dopr. množství7500 Litry/hod.
Max. dopr. výška5 m
Příkon400 W
Pevné příměsi35 mm
Typ čerpadlaponorné kalové
Příkon400 W
BarvaZelená

Značka Fieldmann si dokázala od roku 2011, kdy začala působit na českém trhu, vybudovat pověst spolehlivého a osobitého pomocníka při péči o dům a zahradu. Široký sortiment nářadí v typické zelenožluté barvě vyhovuje především dynamickým a moderně smýšlejícím lidem, kterým dokáže usnadnit i zpříjemnit práce kolem domu, zahrady, ale i v bytě, dílně nebo garáži.


Nářadí značky Fieldmann vyniká vysokou kvalitou, bezpečným a snadným ovládáním i ergonomií, díky níž se s jednotlivými nástroji perfektně pracuje a dobře padnou do každé ruky. Zákazníci oceňují i svěží a moderní design značky a samozřejmě také cenovou dostupnost jednotlivých výrobků.


Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.


Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen. Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků.Fieldmann-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

PROTECO - 86-CPK-1100N