-17 %Ušetříte
2500 Kč

Chladnička Philco PCN 3172 X

0000061521

Philco

Novinka

Kombinovaná chladnička Philco PCN 3172 X v energetické třídě A++ o výšce 185,5 cm. Chladnička má celkový objem 317litrů. Uvnitř se nachází zásuvka pro uložení čerstvých potravin jako je maso, nebo ryby. Úsporné LED osvětlení dostatečně osvítí vnitřní prostor. Více detailů

Není skladem

12 490 Kč

14 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Uvnitř máte k uložení 3 police a 3 přihrádky ve dveřích, zajisté využijete také 2 zásuvky fresh a crisper, které uchovají maso a zeleninu déle čerstvé. V mrazící části naleznete prostorné 3 mrazící šuplíky. Celý prostor chladničky je opatřen systémem NoFrost.

Chladnička:

 • 3 skleněné police
 • Zásuvka crisper box na ovoce a zeleninu
 • Zásuvka Fresh Box pro uložení čerstvých potravin – masa, ryb
 • 3 přihrádky ve dveřích

Mraznička:

Důležité informace:

Další informace:

 • NoFrost – nenámrazový systém
 • Kombinovaná chladnička
 • Snadné čištění těsnění dveří
 • Režim dovolená
 • LED osvětlení
 • Elektronické ovládání
 • Displej na dveřích
 • Možnost otočení dveří
 • Barva – nerez

Vysoká kvalita a ohleduplnost k přírodě


Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů. Výrobky Philco vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí. Továrny, kde dnes výrobky značky Philco vznikají, splňují nejen ty nejpřísnější normy na kvalitu a zpracování, ale i na  ochranu životního prostředí. Výrobce je o kvalitě svých produktů přesvědčen natolik, že na většinu svých výrobků poskytuje pětiletou záruku. Filosofie tvůrců značky Philco by se dala tlumočit asi takto: "Životní prostředí sice nedokážeme změnit ze dne na den, ale k jeho lepšímu stavu můžeme přispět postupně, třeba i drobnými činy". Jedním z příkladů tohoto moderního a osvíceného trendu je nová řada vysoce úsporných praček PHILCO CROWN představující mimořádnou kvalitu péče o vaše prádlo.


Stručná historie značky Philco


Byl to rok 1892, který položil základy jedné z nejoblíbenějších značek Ameriky, značce Philco. Zrozena ve Philadelphii na konci 19. stolení, brzy se rozšířila po celé zemi a stala se součástí mnoha domácností. Zprvu jako největší světový výrobce radiopřijímačů, následně jako přední značka chladniček, mrazáků, praček a později i ostatních domácích spotřebičů.


Historická data: v roce 1892 byla ve Philadelphii založena společnost Helios Electric, jejímž prvním výrobkem se stala akumulátorová baterie. V roce 1906 pak společnost přijímá název Philco. V roce 1939 je vyrobena první chladnička Philco s použitím pěny v izolaci nebo například v roce 1957 je představena úsporná kombinace pračky se sušičkou. V roce 1977 se Philco stává součástí společnosti White Consolidated Industries, která je v roce 1986 odkoupena společností AB Electrolux, Švédsko.


Oficiální distribuce pro ČR


Obchod dpkk.cz je autorizovaným prodejcem spotřebičů značky Philco pro Českou republiku. Obdržíte tak vždy výrobek určený pro český trh a máte garantován 100% servis přímo od výrobce díky široké servisní síti v ČR.Philco-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Chladnička s mrazničkou Indesit LI6 S1 W bílé