Kombinovaná chladnička Bosch KGN 36NW30

0000055932

BOSCH

Novinka

Chladnička Bosch KGN36NW30 v energetické třídě A++. Je vybavena systémem NoFrost, který brání tvorbě námrazy, LED osvětlením a možnosti postavení chladničky přímo ke zdi. Více detailů

Není skladem

11 390 Kč

11 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 36NW30A++

Bosch KGN 36NW30 1.jpg

NoFrost

Kombinovaná lednička Bosch KGN 36NW30 vám nabídne velmi prostornou chladničku a zároveň mrazák pro dlouhodobé uskladnění potravin. Nízká spotřeba řadí přístroj do energetické třídy A++, což pro vás znamená nižší náklady na provoz a také šetrnější přístup k životnímu prostředí. Lednička vybavená funkcí NoFrost shromažďuje vlhkost v centrálním výparníku a díky tomu se vlhkost nehromadí na potravinách a ani v samotném spotřebiči. Tento chladič, který stahuje teplo z chladicí části, automaticky spotřebič čas od času odmrazuje. Výsledná kondenzace je odváděna ven a vypařuje se pomocí tepla kompresoru ve speciální sběrné nádobě. Tím je snižována vlhkost ve spotřebiči, což znamená, že se zde téměř netvoří led.

Flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není třeba udržovat vzdálenost chladničky od boční zdi nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi. Kombinovaná chladnička je vybavena LED ukazatelem s elektronickým ovládáním a má volitelné umístění dvířek L/P. Nohy chladničky jsou výškově nastavitelné a v zadní části jsou umístěná kolečka pro pohodlnou manipulaci se spotřebičem.

Bosch
Přihrádka

Přihrádka MultiBox

Kombinovaná lednička Bosch KGN 36NW30 je vybavena mnoha praktickými technologiemi, které vám zajistí kvalitní uchování potravin. Transparentní přihrádka MultiBox se zvlněným dnem je ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Ty si díky speciálnímu klima v boxu zachovají po dlouho dobu čerstvost a svěžest.

Přehledné uskladnění potravin

Chladicí část chladničky Bosch KGN 36NW30 vám nabídne prostor o objemu 215 l. Hodí se tedy i do početných domácností, které potřebují uskladnit větší množství jídla. Pro pohodlné uložení všech potravin máte například k dispozici 4 odkládací plochy z bezpečnostního skla (z toho 3 jsou výškově nastavitelné) a 3 přihrádky ve dveřích, do kterých umístíte například krabice s mlékem nebo drobné pochutiny.

Pro uložení mražených potravin máte k dispozici mrazák o objemu 87 l. Potraviny jsou uložené ve třech transparentních zásuvkách se systémem EasyAcces Freezer box pro rychlý a přímí přístup k zmraženým potravinám bez nutnosti vysouvat přihrádku. Mrazící kapacita je 11 kg potravin/24 hodin a v případě výpadku proudu vydrží potraviny v zamrazeném stavu až po dobu 19 hodin


Dort

LED

Led osvětlení

Led osvětlení přináší rovnoměrné a neoslnivé osvětlení celého interiéru. Světla LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.  

Multi Airflow

Systém MultiAirflow využívající ventilaci produkuje pozvolné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu, který zasahuje do všech úrovní chladicích a mrazicích částí. Minimalizuje se kolísání teploty a doba trvání zapnutého chlazení. Potraviny si uchovají chuť i aroma po delší dobu.

 

Klima
Super frost

Super chlazení/mrazení

Pokud je aktivována funkce SuperChlazení/SuperMrazení, dojde k velmi rychlému vychlazení/zmrazení potravin, které byly právě zakoupeny. Zároveň tato funkce zabrání ohřívání potravin, které již v chladničce/mrazničce jsou.

Parametry

Zařazení Kombinovaná chladnička
Výrobce Bosch
Způsob umístění volně stojící opravit
Počet kompresorů 1 opravit
Hlučnost 42 dB opravit
Zaměnitelné otevírání dvířek ano opravit
Mrazák ano opravit
Klimatická třída SN-T opravit
Délka kabelu 2.4 m opravit
Provedení kombinované opravit

Energetické údaje

Energetická třída A++ opravit
Spotřeba energie za rok 235 kWh opravit
Akumulační doba 16 h opravit

Objem

Čistý objem chladničky 215 l opravit
Hrubý objem chladničky 302 l opravit

Rozměry

Výška 186 cm opravit
Šířka 60 cm opravit
Hloubka 65 cm opravit
Hmotnost 62 kg opravit

Úložné prostory

Police - materiál Sklo opravit
Držák na lahve ne opravit

Výbava a ovládání

No frost ano opravit
Nulová zóna ne opravit
Ventilátor ne opravit
Antibakteriální ochrana ne opravit
Displej ne opravit
Varovný signál lednice ne opravit
Super chlazení ne opravit
Oddělená regulace ne opravit

Mrazák

Čistý objem mrazáku 87 l opravit
Umístění mrazáku dole opravit
Počet zásuvek mrazáku 3 opravit
Super mrazení ano opravit
Mrazící kapacita 12 kg/24 hod

Robert Bosch GmbH je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Logem firmy je stylizovaná kotva elektromotoru.


Sppolečnost je zaměřuje především na výrobu dílů a zařízení pro automobilový průmysl, domácích spotřebičů a elektrického nářadí. Mimo jiné se firma věnuje i průmyslové technologii balení, výrobě pro stavebnictví a průmysl i zabezpečovací technice.


BOSCH-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 36NW30

Vložit recenzi

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 36NW30