-25 %Ušetříte
50 Kč

Univerzální odvápňovač 1l Electrolux E6GMG103

0000040585

Electrolux

Novinka

Víceúčelový univerzální odvápňovač pro malé a velké spotřebiče. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

149 Kč

199 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

Pokud žijete v oblasti s tvrdou vodou, určitě znáte vodní kámen. Ten se může tvořit v myčkách, pračkách, varných konvicích nebo kávovarech. Univerzální odvápňovač Electrolux jej dokáže jednoduše a bezpečně odstranit. Speciální přípravek na odstranění vodního kamene Electrolux E6GMG103 slouží k pravidelné údržbě a zajištění bezproblémového chodu. Účinně odstraňuje korozi a vodní kámen, zabraňuje jeho případnému usazování a vašemu přístroji tak prodlužuje životnost. Přípravek je velmi efektivní, bezpečný a snadno se používá. Pro dosažení účinného odstranění vodního kamene používejte přibližně každé dva měsíce - podle tvrdosti vody.

Technické parametry

  • odvápňovač na tvrdou vodu
  • objem 1 l
  • jednoduché a bezpečné odstranění vodního kamene

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Univerzální odvápňovač 1l Electrolux E6GMG103

Vložit recenzi

Univerzální odvápňovač 1l Electrolux E6GMG103