Ionic-CARE Triton X6 stříbrná

0000076113

Ionic-care

Novinka

Čistý vzduch by měl být součástí péče o naše zdraví. Díky kvalitní čističce vzduchu si můžete doma, v kanceláři, nebo kdekoli jinde dopřát vzduch bez polétavého prachu, chemikálií, cigaretového kouře, pylů, alergenů, bakterií, plísní a dokonce i rozpadových prvků radonu. Účinnost je téměř stoprocentní. Čištěný prostor (m2): 75
Maximální hlučnost (dB): 8
Příkon: 12W
Filtr: Elektrostatický; Omyvatelný Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

3 579 Kč

3 659 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 68,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Čistý vzduch by měl být součástí péče o naše zdraví. Díky kvalitní čističce vzduchu si můžete doma, v kanceláři, nebo kdekoli jinde dopřát vzduch bez polétavého prachu, chemikálií, cigaretového kouře, pylů, alergenů, bakterií, plísní a dokonce i rozpadových prvků radonu. Účinnost je téměř stoprocentní. Obsluha, údržba i čistění jsou jednoduché a rychlé. Čistička má opravdu minimální provozní náklady, méně než dvě koruny denně, navíc s nulovými náklady na elektrostatické filtry s neomezenou životností. Čistička má tři stupně výkonu, které můžete střídat podle velikosti místnosti, ve které se aktuálně nacházíte. Další předností je moderní design, který nijak nenaruší váš interiér. Na výběr jsou tři barevné varianty – oblíbená stříbrná, univerzální černá a módní perleťově bílá.

Výkonná čistička vzduchu a ionizátor v jednom

Tato čistička má bez přehánění jen samé výhody: nízké náklady na provoz, nulové náklady na filtry, snadnou údržbu, kvalitní zpracování, nehlučný provoz, tři stupně výkonu a téměř sto procentní úspěšnost při zachytávání polétavých nečistot. Je to investice, která se vám určitě vyplatí.
Výkonná čistička vzduchu a ionizátor v jednom

Jak to funguje

Důmyslná a unikátní soustava elektrod zajišťuje cirkulaci vzduchu pomocí tzv. elektronového větru, což je moderní alternativa klasických ventilátorů. Zachycené nečistoty ulpívají na elektrostatickém filtru. Pohodlně, rychle a bezpracně se zbavíte polétavého prachu, pylů, alergenů, bakterií, plísní a dalších nežádoucích nečistot.
Jak to funguje

Záporné ionty

Jsou obsaženy ve vzduchu, nejvíce při pohybu v čisté přírodě. Bohužel díky znečištění jich ubývá. V průměrné kanceláři se hladina záporných iontů pohybuje téměř nule, v domácnosti poblíž městské ulice to není lepší a přitom tam trávíme tolik času. Udělejte něco pro své zdraví a zdraví svých blízkých. Čistý vzduch je základ.
Záporné ionty

Čistý a ionizovaný vzduch pomůže vašemu zdraví

Pobyt v místnosti s čistým vzduchem celkově zlepší vaše dýchání a samočistící schopnost plic, zkvalitníte spánek, snížíte krevní tlak, citelně zmírníte depresivní stavy, zlepšíte svou pracovní výkonnost, zrychlíte hojení ran a zlepšíte akomodaci očí. Opravdu čistý vzduch má blahodárné účinky na celý organismus.
Čistý a ionizovaný vzduch pomůže vašemu zdraví

Moderní design

Čistička má vzhledem ke svým účinkům a nezbytné ploše filtrů přiměřené rozměry, je kompaktní a stane se přirozenou součástí vašeho interiéru. Bez problému ji můžete přenášet z místnosti do místnosti. Tři barevné kombinace vám usnadní finální výběr.
Moderní design

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

DOMO DO264AP filtr