Štamprle, odlivka či panák


Prodáváme kvalitní štamprle a odlivky o objemu 0,02 cl, 0,04 cl a 0,05 cl panák zpracovaný v masivním provedení se skvěle drží a vydrží sloužit mnoho let.

Skvěle se hodí ke konzumaci tvrdého alkoholu a likérů. Obzvláště vhodný pro pití domácí slivovice připravené z toho nejlepšího domácího ovoce.

Skloubí v sobě eleganci a tradiční retro design. Odlivka z tradiční slovenské výroby RONA je ideální pro firmy i domácí konzumenty.

Když se dnes jdete pojít po velkých obchodních domech, kde se dá tričko sehnat za padesátikorunu, boty za stovku a tak dále, je jisté, že tam určitě narazíte třeba na hrneček nebo talířek za dvacet pět korun. To je nádherná cena, pomyslíte si, musím to hned mít doma! A už si to nesete v košíku k pokladně. Jenže v dnešní době se konečně začalo také více myslet na životní prostředí, a především na kvalitu. Když totiž pořídíte kvalitu, která vám bude sloužit minimálně celý život, a nebudete prahnout po konzumismu, který stejně nikam nevede, uvidíte, že nakonec nám dáte za pravdu, že tato cesta někam alespoň vede.

Věděly to už naše prababičky

Vzpomeňte si na jejich slova. Vždy od všeho byl doma jeden kousek, ale za to byl kvalitní, ručně zpracovávaný a vydržel dlouhá léta. Proto když si pořídíte kvalitní odlitek nádobí, třeba panáku RONA, nebudete brečet hned po jeho prvním upadnutí na zem. Protože takový se totiž hned nerozbije, i když je vyroben ze skla! Ale masivního. Silnostěnné sklo je kvalitní a opravdu něco vydrží. A pokud ho například budete kupovat do plného provozu, rozhodně nešlápnete vedle!


Panáky za tu nejlepší cenu.

Vaše domácí potřeby