Whirlpool W4D7 AAA X C

Novinka

0000091022

Whirlpool

Novinka

Moderní volně stojící kombinovaná třídveřová chladnička nabídne beznámrazový systém Total No Frost, rovnoměrné chlazení díky Multi Flow systému a speciální nízkoteplotní zásuvky. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

21 490 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Zaujme nejen prostorem a jeho vnitřním členěním, funkcemi, ale i moderním a luxusním vzhledem, kterému dominuje stylová barva a nepřehlédnutelná madla. Chladnička vám nabídne úsporné LED osvětlení, nízkou hladinu hluku, celkem tři skleněné poličky, z nichž dvě jsou nastavitelné, šest přihrádek ve dveřích, nízkoteplotní zásuvku pro uskladnění masa a ryb, dvě speciální zásuvky na zeleninu a ovoce. Mrazničku tvoří dvě objemné mrazicí zásuvky ve spodní části a nechybí ani tlačítko pro rychlé zmrazení a teplotní alarm při výpadku proudu. Chladnička má přehledné elektronické ovládání s tlačítky, dětskou pojistku, prázdninový režim, alarm otevřených dveří, funkci SuperCool a beznámrazovou technologii Total No Frost. Systém Multi Flow se postará o rovnoměrnou vlhkost a teplotu v celém prostoru.

Total No Frost

Oblíbená beznámrazová technologie Total No Frost zajistí, že se chladnička bude automaticky odmrazovat v pravidelných intervalech. Během odmrazovacího procesu se na zadní stěně chladničky začne vytvářet rozpuštěná námraza. Tato voda následně odtéká přes žlábek do misky nad kompresorem, odkud se spolehlivě odpaří.
Total No Frost
Multi Flow

Multi Flow

Systém Multi Flow se postará o rovnoměrný přívod chladného vzduchu v celém vnitřním prostoru, do všech poliček a zásuvek. Díky tomu vzniká optimální klima pro dlouhodobé a bezpečné skladování všech vložených potravin.

Prostorné zásuvky a poličky

Chladnička má tři skleněné poličky, z nichž dvě jsou nastavitelné, šest přihrádek ve dveřích, dvě speciální zásuvky na zeleninu a ovoce, nízkoteplotní zásuvku Activ0° s teplotou kolem 0°C pro uskladnění masa a ryb.
Prostorné zásuvky a poličky
Supercool

Supercool

Funkce Supercool je řízená speciálním elektronickým senzorem, který se postará o mimořádně rychlé zchlazení potravin, které jste zrovna vložili do chladničky. Vše díky tomu zůstane déle čerstvé.

Teplotní alarm při výpadku proudu

Tento alarm sám automaticky a průběžně kontroluje teplotu po výpadku proudu. Upozorní vás v okamžiku, kdy teplota v mrazničce stoupne na méně než mínus dvanáct stupňů. Poté je potřeba uložené potraviny zkontrolovat a případně je co nejdřív tepelně zpracovat.

Parametry a specifikace

Design

Design
Klasický

Energetický štítek

Roční spotřeba energie
295 kWh/annum
Klimatická třída
N, SN, ST, T
Hlučnost
40 dB
Typ modelu
Samostatně stojící model

Rozměry

Výška
195,5 cm
Šířka
70 cm
Hloubka
78 cm

Funkce

Funkce
LED osvětlení, Super mrazení
Možnost změny otevírání dveří
Ne

Typ

Umístění mrazáku
Americká lednice - šuplík

Vnitřní uspořádání

Celkový užitný objem
402 l
Objem chladničky
292 l
Objem mrazáku
110 l

Hmotnost

Hmotnost
98 kg

Barva

Barva
Nerezová

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Whirlpool W4D7 AAA X C

Vložit recenzi

Whirlpool W4D7 AAA X C