-21 %Ušetříte
460 Kč

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E

0000065197

8590669207589

Fieldmann

Novinka

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E se záběrem 32 cm určená na menší až středně velké travnaté plochy. Je osazena 1300 W motorem, možností přizpůsobit madlo výšce obsluhy, či funkcí snadného a rychlé sklopení madla. Plastový koš pojme 30l posečené trávy a je vybaven signalizací zaplnění. Celý popis

Dodání do týdne

1 739 Kč

2 199 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 68,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Fieldmann FZR 2025-E

Nový model sekačky se záběrem 32 cm určený na menší až středně velké travnaté plochy. Oproti modelu FZR 2021 E    je osazen silnějším 1 300W motorem, možností přizpůsobit madlo výšce obsluhy, či funkcí snadného a rychlé sklopení madla. Plastový koš pojme 30l posečené trávy a je vybaven signalizací zaplnění.

Nastavení výšky sečení je možné ve 3 polohách, a to v rozmezí 20/38/56 mm. V přední části je umístěno závaží, které zabraňuje převažování sekačky, když je koš zaplněn. Součástí spínače sekačky je pojistka zabraňující nechtěnému spuštění stroje.

Doporučená plocha sečení 650 m2. Překrásně zelený a hustý trávník vyžaduje dokonalou péči. Sekačka Fieldmann FZR 2025-E s příkonem elektromotoru 1 300 W a záběrem sečení 320 mm umožňuje pohodlnou úpravu středně velkých travnatých ploch. Doporučená plocha sečení je 650 m2.

Objemný 30l plastový koš je vybaven ukazatelem zaplnění a jistě vás potěší i možnost nastavení výšky ve třech úrovních od 20 mm do 56 mm. V přední části je navíc umístěno speciální závaží, které zabraňuje převážení stroje při zaplnění koše. 

Spínač motoru je umístěn na pravé straně madla, přičemž lze jeho výšku přizpůsobit obsluze a za účelem minimalizace skladovacích prostor lze madlo zcela složit.

Výhody

  • Cenově dostupná rotační sekačka
  • Kvalitní zpracování
  • Výkonný elektromotor
  • Nastavení výšky sečení - 20/38/56 mm 
  • Sběrný koš s ukazatelem naplnění
  • Výškově nastavitelné a sklopné madlo

Technické parametry

Záběr32 cm
Výkon motoru1300 W
Hmotnost7.25 kg
Doporučená plocha650 m2
Objem koše30 l
Centrální nastavení střihuano
Mulčováníne
Pojezdne
ŠasiPlast
Maximální výkonkW

Značka Fieldmann si dokázala od roku 2011, kdy začala působit na českém trhu, vybudovat pověst spolehlivého a osobitého pomocníka při péči o dům a zahradu. Široký sortiment nářadí v typické zelenožluté barvě vyhovuje především dynamickým a moderně smýšlejícím lidem, kterým dokáže usnadnit i zpříjemnit práce kolem domu, zahrady, ale i v bytě, dílně nebo garáži.


Nářadí značky Fieldmann vyniká vysokou kvalitou, bezpečným a snadným ovládáním i ergonomií, díky níž se s jednotlivými nástroji perfektně pracuje a dobře padnou do každé ruky. Zákazníci oceňují i svěží a moderní design značky a samozřejmě také cenovou dostupnost jednotlivých výrobků.


Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.


Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen. Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků.Fieldmann-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E

Vložit recenzi

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E