-21 %Ušetříte
410 Kč

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2021-E

0000065196

Fieldmann

Novinka

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2021-E určená pro údržbu menších okrasných trávníků. Příkon elektromotoru představuje 1200 W. Záběr sečení této sekačky je 32 cm. Plastový koš pojme 30l posečené trávy a je vybaven signalizací zaplnění. Nastavení výšky sečení je možné ve 3 polohách, a to v rozmezí 20/38/56 mm. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

1 589 Kč

1 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Fieldmann FZR 2021-E

Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2021-E určená pro údržbu menších okrasných trávníků. Příkon elektromotoru představuje 1200 W. Záběr sečení této sekačky je 32 cm. Plastový koš pojme 30l posečené trávy a je vybaven signalizací zaplnění. Nastavení výšky sečení je možné ve 3 polohách, a to v rozmezí 20/38/56 mm.

  • Elektrická sekačka určená pro údržbu menších okrasných trávníků.
  • Plastový koš pojme 30l posečené trávy a je vybaven signalizací zaplnění.
  • Nastavení výšky sečení je možné ve 3 polohách, a to v rozmezí 20/38/56 mm.
  • V přední části je umístěno závaží, které zabraňuje převažování sekačky, když je koš zaplněn.
  • Sklopné madlo je opatřeno držákem kabelu, který zabraňuje samovolnému uvolnění elektrické zástrčky v průběhu práce.
  • Součástí spínače sekačky je pojistka zabraňující nechtěnému spuštění stroje.
  • Doporučená plocha sečení 450 m2.

Technické parametry

Záběr32 cm
Výkon motoru1200 W
Hmotnost7.25 kg
Doporučená plocha450 m2
Objem koše30 l
Centrální nastavení střihuano
Mulčováníne
Pojezdne
ŠasiPlast
Maximální výkonkW

Značka Fieldmann si dokázala od roku 2011, kdy začala působit na českém trhu, vybudovat pověst spolehlivého a osobitého pomocníka při péči o dům a zahradu. Široký sortiment nářadí v typické zelenožluté barvě vyhovuje především dynamickým a moderně smýšlejícím lidem, kterým dokáže usnadnit i zpříjemnit práce kolem domu, zahrady, ale i v bytě, dílně nebo garáži.


Nářadí značky Fieldmann vyniká vysokou kvalitou, bezpečným a snadným ovládáním i ergonomií, díky níž se s jednotlivými nástroji perfektně pracuje a dobře padnou do každé ruky. Zákazníci oceňují i svěží a moderní design značky a samozřejmě také cenovou dostupnost jednotlivých výrobků.


Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.


Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen. Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků.Fieldmann-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Riwall PRO REM 3813i