Panasonic HM-TA1

-57 %Ušetříte
4000 Kč

0000020628

Panasonic

Novinka

Digitální HD kamera Panasonic HM-TA1. Více detailů

Není skladem

2 990 Kč

6 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Panasonic HM-TA1

Představte si kameru, kterou můžete používat hned, jak ji vytáhnete z kapsy - a to i v případě, že jste manuál na obsluhu předtím ani neviděli. Přesně taková je nová stylová videokamera Panasonic HM-TA1. Rozměry 53(š) x 104(v) x 17,8 (h) mm připomíná mobilní telefon, ale svým výkonem příjemně překvapí i největšího skeptika. Navzdory kapesnímu formátu (hravě se vejde do dlaně) zvládne natočit kvalitní Full HD video i pořídit ostré fotografie, které ukládá na SDXC/SDHC/SD paměťovou kartu. Všechna tlačítka má umístěná tak, aby ovládání bylo intuitivní a maximálně jednoduché, což samozřejmě platí i pro přenos dat do počítače a na internet. Svoje zážitky tak můžete odteď dokumentovat a zpracovávat kdekoliv se právě nacházíte, bez ohledu na to, kolik vám je let, nebo jestli kameru držíte v ruce poprvé.

HM-TA1 nahrává Full HD (1920 x 1080/30p) záznam s vynikající obrazovou kvalitou ve formátu MPEG-4 AVC, který je ideální pro přehrávání videa na počítači, i pro jeho další zpracování prostřednictvím sociálních sítí. Kamera podporuje i formát iFrame (960 x 540/30p) od Apple, takže problém nebudou mít ani majitelé počítačů Mac. Díky zabudovanému USB terminálu a softwaru HD Writer PE 1.0 je možné videa a fotografie velmi jednoduše a bez dodatečných kabelů přenést do počítače, upravit a následně zpracovat s přáteli na YouTube či Facebooku. Stejně pohodlně je možné přímo z PC dobít baterii kamery.

Skutečně jednoduchá je i práce se statickými snímky, které TA1 nahrává v rozlišení až 8 milionů pixelů , takže získáte opravdu čisté, živé snímky s ostrými detaily. Když potom SDXC/SDHC/SD paměťovou kartu vložíte do SD slotu na televizoru Panasonic Viera, bez problémů si svoje fotografie můžete prohlédnout i na velké TV obrazovce.

Statické snímky si však můžete vystřihnout i přímo z videoklipu, a to bez potřeby propojení s počítačem či jakýmkoliv jiným zařízením. Při přehrávání stačí stisknout tlačítko Still Picture v momentu, kdy se požadovaný záběr objeví na LCD panelu a fotografie je hotová.

Do kapesního formátu kamery se vešlo i několik dalších užitečných funkcí, které usnadňují její použití. Elektronický stabilizátor obrazu E.I.S. minimalizuje chvění ruky, které je častým problémem při používání kompaktních kamer. Výsledkem je čistý obraz bez nežádoucího rozostření, a to i v případě, že natáčíte během chůze nebo se pokoušíte o autoportrét.

Při natáčení ve tmě si můžete pomoct zabudovaným LED světlem. Když se svým nahrávkám rozhodnete dodat speciální atmosféru, můžete si vybrat ze třech obrazových efektů - sépiového, monochromatického nebo tzv. soft skin. TA1 vám zároveň poslouží i jako webkamera, a tak si s ní můžete troufnout i na videohovory přes Skype.


Technické parametry

Formát JPEG
Typ záznamu videokamery paměťová karta opravit
Úhlopříčka LCD 2 palce opravit
Full HD ano opravit
Typ snímače CMOS

Recenze a hodnocení

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Vložit recenzi

Baterie Avacom pro Panasonic CGA-S006, DMW-BMA7, Leica BP-DC5 Li-Ion 7,2V 710mAh