Makita DKP180Z

Novinka

0000093254

Makita

Novinka

Tento hoblík výkonně uhlazuje dřevo, i když není poblíž žádná elektrická zásuvka. Vlastnosti výrobku aku hoblíku DKP180Z Makita bez akumulátoru a nabíječky Důvody ke koupi:... Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Tento hoblík výkonně uhlazuje dřevo, i když není poblíž žádná elektrická zásuvka.

Vlastnosti výrobku aku hoblíku DKP180Z Makita bez akumulátoru a nabíječky

Důvody ke koupi: Čas jsou peníze, a to i při opracování dřeva. Copak jste již nejednou museli hoblovat na stavbě a na jiných pracovištích dřeva bez elektrické zásuvky? S tímto aku přístrojem bude taková práce odsýpat při konstantní produktivitě. Toto nářadí dokáže ubrat na jeden záběr až 2mm vrstvu. Díky tomu jsou potřebné úpravy na stavebním dřevu hotovy raz dva. S V drážkou lze rychle vytvářet také seříznuté hrany. Jako příslušenství jsou k dispozici také vodicí kolejnice a prodlužovací sada. K dodání je rovněž vak na prach, aby bylo kam zachycovat při práci v uzavřených prostorách hobliny.

Díky svému motoru točícímu se na vysoké otáčky dosahuje tento aku hoblík vynikajících výsledků při opracování povrchu. Přístroj zároveň také díky velké hloubce řezu zaručuje plynulou práci. Se svojí hmotností 3,6 kg je hoblík na nářadí opravdu lehký.

Vaše výhody: S aku hoblíkem jde práce dobře a rychle od ruky.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

EXTOL PREMIUM EP 900 F