-25 %Ušetříte
200 Kč

Sencor SHM 4220

0000064585

SENCOR

Novinka

Hot Dog SHM 4220 si ohřejete až 16 kusů nožiček párků a 2 rohlíky, což urychlí přípravu vaší svačiny či večeře. Ve výbavě má i nástavec na vaření vajec. Více detailů

Není skladem

599 Kč

799 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sencor SHM 4220

Oblíbená česká společnost Sencor rozšiřuje svou nabídku o další zajímavý kuchyňský spotřebič, kterým je tento multifunkční hotdogovač. Jak již anglický název napovídá, primární funkcí tohoto výrobku je příprava párků v rohlíku, ale zvládne toho mnohem více. V základním sestavení se skládá ze dvou tyčí pro ohřev rohlíků a ve středu umístěného parního ohřívače. Ten pojme najednou až 16 párků, takže není problém nasytit i větší rodinu či přátele. Ohřát si ale samozřejmě můžete i jen jeden párek. Ovládání je velmi jednoduché a je řešeno tlačítkem přehledně umístěným na přední straně podstavce.

Nadstandardní funkceSencor SHM 4220, bílá Oblíbená česká společnost Sencor rozšiřuje svou nabídku o další zajímavý kuchyňský spotřebič, kterým je tento multifunkční hotdogovač. Jak již anglický název napovídá, primární funkcí tohoto výrobku je příprava párků v rohlíku, ale zvládne toho mnohem více. V základním sestavení se skládá ze dvou tyčí pro ohřev rohlíků a ve středu umístěného parního ohřívače. Ten pojme najednou až 16 párků, takže není problém nasytit i větší rodinu či přátele. Ohřát si ale samozřejmě můžete i jen jeden párek. Ovládání je velmi jednoduché a je řešeno tlačítkem přehledně umístěným na přední straně podstavce. Nadstandardní funkce Jak již bylo řečeno v úvodu, přístroj umožňuje přípravu i jiných pokrmů, než jsou párky v rohlíku. Velmi zajímavý je například nástavec pro vaření vajec, do něhož lze najednou umístit až pět vajec. Výhodou vaření vajec v tomto přístroji je zejména to, že na rozdíl od hrnce nehrozí, že by do sebe narážela a praskala. Jsou totiž umístěna samostatně na praktickém platu. V balení obdržíte ale ještě jeden nástavec skládající se ze dvou částí. Ten slouží k rozpékání pečiva, díky čemuž můžete ze včerejšího „gumového“ rohlíku či housky udělat pečivo křupavé a chutné, jako kdyby ho právě vyndali z pece. Něco navíc Byla by škoda nezmínit možnost ohřevu zeleniny v nástavci na párky. Zelenina připravená na páře chutná skvěle a navíc si zachovává cenné vitamíny, takže rozhodně neváhejte tuto možnost vyzkoušet! Výrobce doporučuje ochutnat například kukuřičné klasy, chřest, nebo třeba brokolici. Na závěr pak jen podotkněme, že je přístroj vybaven sadou protiskluzových nožiček, díky nimž je mnohem stabilnější.

Jak již bylo řečeno v úvodu, přístroj umožňuje přípravu i jiných pokrmů, než jsou párky v rohlíku. Velmi zajímavý je například nástavec pro vaření vajec, do něhož lze najednou umístit až pět vajec. Výhodou vaření vajec v tomto přístroji je zejména to, že na rozdíl od hrnce nehrozí, že by do sebe narážela a praskala. Jsou totiž umístěna samostatně na praktickém platu.

V balení obdržíte ale ještě jeden nástavec skládající se ze dvou částí. Ten slouží k rozpékání pečiva, díky čemuž můžete ze včerejšího „gumového“ rohlíku či housky udělat pečivo křupavé a chutné, jako kdyby ho právě vyndali z pece.

Něco navíc

Byla by škoda nezmínit možnost ohřevu zeleniny v nástavci na párky. Zelenina připravená na páře chutná skvěle a navíc si zachovává cenné vitamíny, takže rozhodně neváhejte tuto možnost vyzkoušet! Výrobce doporučuje ochutnat například kukuřičné klasy, chřest, nebo třeba brokolici.

Na závěr pak jen podotkněme, že je přístroj vybaven sadou protiskluzových nožiček, díky nimž je mnohem stabilnější.


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Sencor SHM 4210