-26 %Ušetříte
3141 Kč

Automatické espresso Krups EA 815 B

0000068042

Krups

Novinka

Aby káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovar je vybaven hydraulickým pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak intenzivní požitek z plné chuti a aroma kávy. Vysoce kvalitní konický mlýnek, který se používá v profesionálních přístrojích švýcarské kvality. Mlýnek je možno nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Více detailů

8 849 Kč

11 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Automatické espresso Krups EA 815 B

Nejsilnější stlačení kávy. Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek. Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

 • Kompaktní Thermoblock® system: Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat nejen s teplotou, ale i s velikostí šálků a sklenic.
 • Intuitivní LCD displej: Intuitivní a velký displej pro pohodlné ovládání a velký výběr káv.

Káva, jak ji máte rádi. Připravte si kávu přesně podle vaší chuti! Zvolte si množství, sílu, teplotu i velikost tak, aby Váš požitek z kávy byl vždy perfektní. Váš nápoj si můžete uložit také do menu "Oblíbené". Vychutnejte si pravé cappuccino nebo caffé latté připravené pomocí parní trysky.

Každý KRUPS se čistí sám. Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Perfektní voda. Vodní filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

Espresso Krups EA815B se automaticky čistí a odvápňuje, tudíž s ním nebudete mít tolik práce při čištění. Tlak espressa činí 15 bar.

 • švýcarský kónický mlýnek
 • parní tryska

Nejmenší kávový plnoautomat s LCD displejem na zrnkovou kávu.

 • Program automatického čistění bez zásahu dovnitř přístroje
 • 15 bar a hydraulické pěchování kávy pro nejlepší chuť a aroma kávy
 • Kompaktní Thermoblock pro správnou teplotu od prvního šálku
 • Nastavitelný švýcarský kónický mlýnek
 • Individuální nastavení teploty, síly a množství kávyKafé
 • Parní tryska pro mléčnou pěnu
 • Možnost přípravy horké vody
 • Auto zapnutí a vypnutí
 • Automatické čištění a odvápnění
 • Claris vodní filtr / čisticí tablety / přípravek na odvápnění
 • Příkon 1450 W

Technické parametry

Tlak čerpadla 15 barů
Příkon (W) 1450
Topný systém Thermoblock
Objem (L) 1,7
Maximální výška šálku (cm) 10,5
Mletá káva Ne
Zrnková káva Ano
Integrovaný mlýnek Ano
Displej Ano
Zásobník na vodu Ano
Zásobník na mléko Ano
Nahřívání šálků Ne
Výška (cm) 36,5
Šířka (cm) 33
Hloubka (cm) 24,5
Hmotnost (kg) 7,2
Barva Černá
Distribuce CZ

Kávovary, čajovary, espressa značky Krups. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Automatické espresso Krups EA 815 B

Vložit recenzi

Automatické espresso Krups EA 815 B