-28 %Ušetříte
909 Kč

Kompresor Black-Decker ASI500

0000018860

5035048271940

Black & Decker

Novinka

Bezolejový kompresor Black&Decker ASI 500 s maximálním tlakem 11 bar. Celý popis

Není skladem

2 290 Kč

3 199 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Kompresor Black-Decker ASI500

Od pneumatik po gumové hračky

Gymnastické míče, pneumatiky, jízdní kola, kočárek, bazén a další. Co mají tyto předměty společného? Jejich funkce je podmíněna využíváním vzduchové komprese. Čas od času proto potřebují dohustit. Na některé z nich stačíme s klasickou hustilkou, na jiné využíváme služeb čerpacích stanic. S kompresorem Black-Decker ASl500 již nemusíme řešit, čím konkrétní předmět dohustíme. Jde o univerzální a multifunkční hustilku, která najde využití nejenom v domácnosti, ale i na cestách.


product_2220794.jpg

Přizpůsobí se, čemu je třeba

Nejde o zařízení, které by ke všem předmětům uplatňovalo stejný metr. Black-Decker ASl500 pracuje se dvěma systémy huštění, které si můžete navolit dle potřeby. Pro pneumatiky automobilů a jízdních kol je ideální práce s nízkým objemem proudícího vzduchu pod vysokým tlakem, pro matrace, bazény a čluny naopak s velkým objemem vzduchu pod nízkým tlakem. S kompresorem získáváte vše potřebné pro efektivní práci, a to i díky vynikajícímu výkonu 160 PSI (11,03 bar).


product_2220895.jpg

Snadno nahustíte i dobíjíte

Pokud se obáváte nutnosti nacházet se poblíž elektrické sítě, kompresor Black-Decker ASL500 lze díky zabudovanému 12V akumulátoru využívat i bezdrátově, což stačí k tomu, abyste během tří minut zvládli nahustit 13palcovou pneumatiku na 30 PSI. Na jedno nabití lze dle některých uživatelů zvládnout dvě auta, jízdní kolo a kočárek. Pakliže nechcete akumulátor zbytečně vybíjet, je možné jako zdroj využít elektrický systém vozidla s napájecím napětím 12 V. Jinými slovy, zapojíte přístroj k přímému napájení ze zapalovače.

Cesta k praktičnosti

S kompresorem Black-Decker ASl500 bude práce intuitivnější, než kdykoliv dříve. Zdaleka nejde jen o jeho multifunkční využití a schopnost prakticky cokoliv dohustit. Stroj disponuje digitálním displejem s LED osvětlením, se kterým bez problému zvládnete práci i v noci, ale také vám nabízí možnost nastavení optimálního tlaku. V okamžiku jeho dosažení se automaticky vypne a zabrání přehuštění pneumatik. Kdyby k takovému případu došlo, nechybí funkce odsávání vzduchu.

Prakticky společník na cesty. I takové označení je pro Black-Decker ASl500 přiléhavé. Nemusíte se s ním starat o příslušenství, které se během používání může snadno ztratit. Je přímo umístěno na těle zařízení. Spolu s ním máte po ruce třímetrový 12V kabel pro zapojení do autozapalovače, tři nástavce pro sportovní vybavení, vzduchovou hadici pro huštění pneumatik a velkoobjemovou nízkotlakou hadici s adaptérem.

 • Univerzální výkonný kompresor 160 PSI je užitečným pomocníkem nejen do vaší domácnosti, ale i na cesty.
 • Kompresor může být napájen z elektrické sítě či z elektrického systému vozidla s napájecím napětím 12 V (zapalovač).
 • Jedná se o sestavu kompresoru s výkonem 160 PSI (11,03 Bar) a vývěvy.


Vlastnosti:

 • Může být použit také jako bezdrátový využitím zabudovaného aku 12V s výstupem až 160 PSI/11.03 bar. Tím pádem je uživatel nezávislý na přítomnosti sítě.
 • ASI500 je vybaven 2 systémy huštění, které je možno velmi lehce zvolit – kompresor s nízkým objemem proudícího vzduchu pod vysokým tlakem ideální pro pneu jízdních kol a automobilů, a vzduchová pumpa s huštěním velkého objemu vzduchu pod nízkým tlakem ideální pro matrace, bazény, čluny apod.
 • Kompresor má také funkci odsávání vzduchu.
 • Digitální displej s možným nastavením optimálního tlaku. Po jeho dosažení se automaticky vypne, čímž eliminuje riziko přehuštění.
 • Led osvětlení umožňuje práci s kompresorem také v noci.
 • Stroj pracuje rychle a efektivně (13”pneu na 30PSI za 3 min).
 • Jeho kompaktní tvar usnadňuje jeho skladování. Veškeré příslušenství je umístěno přímo na těle stroje, je tak vždy po ruce a snižuje se riziko jeho ztráty.


Technické parametry:

 • napájení: 12 V adaptér nebo 230 V síť
 • max. tlak: 11,03 Bar


Příslušenství:

 • 3,1 m 12 V kabel pro zapojení do autozapalovače
 • 3 x nástavce pro sport. vybavení
 • vzduchová hadice s příslušenství pro huštění pneu
 • velkoobjemová/nízkotlaká hadice s adaptérem

Technické parametry

Záruka24 měsíců
Další parametry
Druh kompresorubezolejový
Napájení12 V
Max. nasávané množství13 l/min
Max. dodávané množství13 l/min
Maximální tlak11.03 bar
Manometr1
Tlakový spínačNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku26.0 cm
Výška výrobku25.0 cm
Hloubka výrobku17.0 cm
Hmotnost výrobku3.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení26.0 cm
Výška balení25.0 cm
Hloubka balení17.0 cm
Hmotnost balení3.7 kg

BLACK+DECKER je nejvĕtší svĕtový výrobce elektrického nářadí.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Kompresor Black-Decker ASI500

Vložit recenzi

Kompresor Black-Decker ASI500