Kompresor EXTOL CRAFT 418101

0000058543

8595126972444

Extol

Novinka

Bezolejový pístový kompresor je určen pro malé práce v domácnosti a domácím prostředí při činnostech, a to zejména k plnění pneumatik automobilů, motocyklů a kol. Díky různým dodávaným koncovkám určených k připojení na hadici plniče, lze rychle a bez námahy nafouknout objemná nafukovací lehátka, postele, čluny atd., přiloženou jehlou sportovní míče, cvičební balóny apod. Celý popis

Na dotaz

2 450 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Kompresor Extol 418101 bezolejový

Lehký a velmi kompaktní bezolejový kompresor je vhodný pro dofukování pneumatik a kol a drobné domácí práce. Bezolejový kompresor Extol Craft 418101 je perfektním nářadím do každé domácnosti. Jeho obsluha je jednoduchá a intuitivní. 

Díky své velikosti je tento bezolejový kompresor vhodný také na dovolenou, kde skvěle poslouží při rychlém nafukování gumových lehátek, nafukovacích kruhů a dalšího příslušenství. Vyplatí se ho mít s sebou i jako zálohu pro případ píchnutí pneumatiky nebo potřebu rychlého doplnění pneumatik. 

Díky bezolejovému mechanismu je kompresor vhodný také pro okysličování sudů s pivem a dalšími sycenými nápoji. Bezolejový mechanismus kompresoru zajišťuje, že se do sudů nedostanou žádné nečistoty. 

Kompresor je i při svojí nízké ceně dodáván se základním příslušenstvím. Mezi to patří velké množství koncovek, díky kterým dokážete nafouknout každý nafukovací člun, lehátko nebo postel. Přiloženou jehlou během několika vteřin nafouknete jakýkoliv míč. S kompresor je přiložena i dofukovací pistole s manometrem pro foukání pneumatik.  technická data

  • Výkon: 1 100 W
  • Počet otáček: 0 - 3 550 ot./min
  • Provozní tlak: 8 bar
  • Množství vzduchu: 180 l/min
  • Délka výstupní tlakové hadice: 2,8 m
  • Délka přívodního kabelu: 0,9 m
  • Příslušenství: Plnící pistole s manometrem, 8 ks různě tvarovaných trysek, 1 ks ofukovací trysky
  • Hmotnost: 5,6 kg


Technické parametry

hmotnost5,6kg
napětí/frekvence230V/50Hz
otáčky3550/min
průtok180l/min
příkon1100W
tlak8 bar

Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní nasazení v domácnostech i průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách. 


Extol Industrial používá prvotřídní materiál - a rozhodně na něm nešetří. Kalená ocel použitá oproti běžnému nářadí při výrobě klíčových dílů nejen zvyšuje jejich odolnost, ale zlepšuje jejich funkci a zamezuje zaseknutí materiálu. Stroje jsou konstruovány tak, aby s rezervou vydržely tvrdé zacházení a dlouhodobé každodenní nasazení.


Extol

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Kompresor EXTOL CRAFT 418101

Vložit recenzi

Kompresor EXTOL CRAFT 418101