-12 %Ušetříte
400 Kč

PROTECO křovinořez Fusion 2v1, 4-taktní motor, 51.06-KR-1

0000056736

PROTECO

Novinka

Zdařilá kombinace výkonného vysokootáčkového vzduchem chlazeného čtyřtaktního motoru o zdvihovém objemu 24,5 cm3 a výkonu 0,55kW právem učinila z křovinořezu PROTECO velmi oblíbeného komfortního a kompaktního pomocníka pro každého vášnivého kutila, či zahrádkáře. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 890 Kč

3 290 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

 • Motor je sestavou silentbloků a plastových krytů nejen chráněn proti nárazu, ale i spolu s odstředivou spojkou maximální možnou  měrou zbaven vibrací a hlučnosti. Motor dále disponuje nikasilovým povrchem válce => minimalizace opotřebení a dalšími prvky,  kterými je zajištěn bezproblémový chod křovinořezu. Převod hnacího momentu z motoru do převodovky, potažmo žacího nástroje zajišťuje u křovinořezu 2v1 PROTECO kalená ocelová tyč ve tvaru tisícihranu, což významně ovlivňuje nejen bezpečnost, kvalitu přenosu, výkon, ale i celkovou odolnost proti opotřebení, prakticky všech součástí křovinořezu.
 • Strunová hlava s úderovým mechanismem, který slouží pro odvíjení struny a automaticky se zkrátí o kryt žacího ústrojí na hodnotu pracovního záběru a optimálního vyvážení. Strunová hlava je ideálním nástrojem při sekání a dosekávání kolem pevných překážek, např. obrubníků, dlažby, zahradní květináčů atd. Struna totiž poseče trávu na správnou výšku a poté se díky své pružnosti dokáže překážce přizpůsobit a nepoškodit ji.
 • Součástí balení křovinořezu 2v1 PROTECO je i ocelový trojramenný nůž (trojzubec), optimální pro sekání zejména stonkové trávy větších ploch, keřů, náletových rostlin, kopřiv a rákosí. Výměna vyžínací strunové hlavy a vyžínacího trojzubce se provádí velmi jednoduše, avšak při zachování maximální bezpečnosti obsluhy. Plně přestavitelná vysoce kvalitní ovládací řídítka s ergonomicky tvarovanými prvky a intuitivním ovládáním plynu, poskytuje uživateli křovinořezu 2v1 netušené možnosti variabilního nastavení.
 • Vysoce komfortní křížový zádový postroj s možností přesunu zámku karabiny, lze křovinořez 2v1  upravit a vyvážit na míru každé postavy tak, aby se práce s křovinořezem PROTECO stala radostí a ne utrpením. Palivová i olejové nádrž jsou s ohledem na bezpečnost při přepravě prázdné. Před uvedením do provozu je proto nutné doplnit jejich obsah do požadovaných hodnot dle návodu k obsluze. Jako palivo doporučujeme použít benzín Natural 95 a mazací olej pro čtyřtaktní motory API  SJ/SF/CG-4 SAE 10W-30.

Obsah balení:

 • Křovinořez 2v1
 • Vyžínací strunová hlava
 • Vyžínací trojzubec
 • Příslušenství pro údržbu
 • Injekčí stříkačka s hadičkou a ryskou pro snadnou výměnu motorového
  oleje

Technické parametry

Hmotnost:9,00 kg
Typ motoru:jednoválcový, čtyřtaktní s tlak. mazáním
Chlazení motoru:vzduchem
Zdvihový objem:24,5 cm3
Výkon motoru:0,55 kW
Maximální otáčky:7 000 ot. / min.
Objem palivové nádrže:650 ml
Objem olejové nádrže:75 ml
Spínač zapalování:posuvný přepínač (START - STOP)
Typ startéru:tahový - lankový s vratnou pružinou
Typ spojky:odstředivá

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

PROTECO křovinořez Fusion 2v1, 4-taktní motor, 51.06-KR-1

Vložit recenzi

PROTECO křovinořez Fusion 2v1, 4-taktní motor, 51.06-KR-1