-11 %Ušetříte
1000 Kč

Ryobi RBC 430 SBSC

0000038662

Ryobi

Novinka

Kvalitní 4-taktní křovinořez Ryobi RBC 430 SBSC pro domácí kutily, i profesionály. Disponuje nejlehčím motorem ve své třídě. Motor produkuje o 40 % méně emisí, než srovnatelné motory ve stejné třídě. Oddělená nádrž na olej. Zvládne skvěle všechny potřebné práce kolem domu. Více detailů

Skladem u dodavatele.

7 990 Kč

8 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Vše o produktu

Křovinořez Ryobi RBC 430 SBSC

Kvalitní 4-taktní křovinořez pro domácí použití.

Nejlehčí 4-taktní motor ve své třídě

 • maximální uživatelský komfort - nemusíte míchat benzín s olejem
 • o 20% tišší
 • o 40% méně emisí

RYOBI vyvinulo revoluční 4-taktní motor, u kterého se mu podařilo odstranit jeden ze základních problémů této koncepce, kterým je vyšší hmotnost. Nové vyžínače a křovinořezy se váhově plně vyrovnají srovnatelným dvoutaktním strojům. Pro běžného uživatele pak nabízejí řadu dalších výhod. Není potřeba připravovat směs benzínu s olejem, protože čtyřtaktní koncepce má oddělenou nádrž na olej. Tím odpadá velké riziko zadření motoru, které u dvoutaktů hrozí při použití směsi o špatném poměru, při použití nevhodného oleje, či oddělením složek směsi při dlouhodobém nepoužívání stroje.

Další předností čtyřtaktní koncepce je výrazně nižší hlučnost, což ocení nejen uživatel stroje, ale i jeho sousedé. Pro ty, kteří myslí i na životní prostředí, jsou důležité i velice nízké emise produkované čtyřtaktními stroji. S tím souvisí i jejich nízká spotřeba paliva.

Zkuste zažít pohodu při práci s novými čtyřtakty od RYOBI. Pomocí poloautomatického sytiče Quik-Fire lehce nastartujete tichý motor a díky optimálnímu průběhu točivého momentu a vysokému výkonu zvládnete všechny potřebné práce kolem domu. Díky dělené hřídeli navíc svůj stroj kdykoliv lehce převezete v autě nebo rozšíříte jeho možnosti o volitelné příslušenství Expand-itTM.

 • odpadá míchání palivové směsi
 • silný 30cm3 motor s poloautomatickým sytičem Quik-FireTM pro snadné startování
 • nízké emise a malá spotřeba
 • nízké vibrace pro komfort při práci
 • dělená hřídel pro snadný transport a možnost připojení příslušenství
 • antivibrační „ERGO“ bike rukojeť snadno nastavitelná pomocí otočné růžice
 • velká nádrž až na 45 min. práce
 • Reel EasyTM strunová hlava pro automatické nastavení struny a její snadné navinutí


Technické parametry

Záběr struny (cm)46
Typ motoru4-takt
Objem motoru (ccm)30
Typ rukojetibike
Výkon motoru - maximální (kW/HP)0,75 / 1
Typ strunové hlavyReel-easy
Žací nůž3 zuby
Záběr nože (cm)26
Struna (mm)2,4
Objem palivové nádrže (l)0.42
Hmotnost (Kg):7.70
Rozměry balení (cm):93 x 20 x 25

 

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který původně japonská společnost patří.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Dolmar MS 335.4U