-17 %Ušetříte
100 Kč

Kuchyňský set 2 ks nožů Functional Form FISKARS 1014198

0000057504

FISKARS

Novinka

Sada dvou velice kvalitních nožů Fiskars NEW FunctionalForm Knife obsahuje dva základní druhy nožů, které nesmí chybět v žádné kuchyni. Nože jsou zabaleny v praktickém dárkovém balení. Více detailů

Není skladem

499 Kč

599 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Kuchyňský set 2 ks nožů Functional Form FISKARS 1014198

Sada dvou velice kvalitních nožů Fiskars NEW FunctionalForm Knife obsahuje dva základní druhy nožů, které nesmí chybět v žádné kuchyni. Nože jsou zabaleny v praktickém dárkovém balení.

  • Loupací nůž (F1014205) - kvalitní, šikovný, malý, lehký nůž s rovnou čepelí a ostrou špičkou, ideální pro okrajování ovoce a zeleniny. Je vhodný i pro vykrajování skvrn a kazů na potravinách. Délka 11 cm.
  • Kuchařský nůž (F1014194) - kvalitní velký nůž s vysokou silnou čepelí, který je všestranný pro krájení masa, zeleniny či sekání bylinek. Délka 20 cm.

Kvalita a dlouhá životnost

Kvalitní materiály použité na výrobu ručí za dlouhou životnost a ostrost. Vylepšený výrobní proces slibuje vysokou odolnost proti korozi ostří. Čepel nožů je vyrobena z velmi tvrdé a kvalitní nerezové oceli HRC 53. Držadlo nože je pro komfortní úchop doplněné o neklouzavý materiál Softgrip. Nůž už vám nikdy nevyklouzne z ruky, dokonce ani když budete mít mokré ruce.

Těžké a vyvážené

Nože této sady lze bez problému snadno brousit a lze je mýt v myčce na nádobí. Nože Functional Form jsou těžší než nože klasické a tudíž jsou i odolnější a lépe vyvážené. Větší zapuštění čepele do držadla zamezuje nechtěnému zlomení.

Technické parametry

Materiál čepelenerez ocel
Blok na nožene
Lišta na nožene
Kuchyňskýano
Loupacíano

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Kuchyňský set 2 ks nožů Functional Form FISKARS 1014198

Vložit recenzi

Kuchyňský set 2 ks nožů Functional Form FISKARS 1014198