Kuchyňský robot Bosch MUM4406

Kuchyňský robot Bosch MUM4406

BOSCH

0000019962

Novinka

Kuchyňský robot BOSCH MUM 4406 EU je výkonný 500 W kuchyňský robot s multifunkčním ramenem se třemi stupni pohonu pro optimální výkon. Součástí základní výbavy je i mlýnek na maso. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 899 Kč


BOSCH
Hlídat cenu

Kuchyňský robot Bosch MUM4406


Kuchyňský robot Bosch MUM4406 je praktický pomocník do každé domácnosti, který zvládne vše od hnětení, přes krájení, krouhání, mletí masa, strouhání až po šlehání. Jakmile si od něj necháte při vaření pomoct, už se bez něj v kuchyni nebudete chtít obejít.


Bosch Kuchyňský robot

Bohaté příslušenství součástí balení


Perfektní výsledky kuchyňského robotu Bosch MUM4406 zajišťuje jak vysoce výkonný 500 W motor a dynamický planetární pohon „Multi-motion-drive“, tak i bohaté příslušenství, které je součástí balení. Další příslušenství si k němu můžete postupem času i dokoupit.

V základní bohaté výbavě robotu Bosch MUM4406 najdete mlýnek na maso, průběhový krouhač se třemi kotouči, hnětací hák, šlehací a míchací metly a praktickou míchací mísu z plastu. Do mísy se vleze až 2,7 kilo těsta s přísadami a disponuje užitečným průhledným krytem proti odstřikování a plnícím otvorem.
Bosch kuchyňský robot

Jednoduché, rychlé a přitom dokonalé výsledky


Kuchyňský robot Bosch MUM4406 disponuje čtyřmi pracovními rychlostmi a parkovací pozicí. Multifunkční rameno můžete dle aktuálních potřeb nastavit do tří různých stupňů pohonu. Navíc se i jednoduše čistí i skladuje. Přísavné gumové nožky zajišťují jeho stabilitu a je chráněn i proti přetížení.

Parametry

Výrobce Bosch opravit
Hmotnost 4.5 kg opravit
Příkon 500 W opravit
Objem nádoby 3.9 l opravit
Úložný prostor ne opravit
Regulace rychlosti ano opravit
Počet rychlostí 4 opravit
Plynulá regulace rychlosti ne opravit
Displej ne opravit
Ovládání mechanické-knoflíkové opravit

Funkce

Hnětení ano opravit
Mlýnek na maso ano opravit
Šlehání ano opravit
Odšťavňovač ne opravit
Lis na citrusy ne opravit
Mlýnek na mák ne opravit
Mixování ne opravit
Sekání ne opravit
Hranolkovač ne opravit
Strouhání ano opravit
Pulsní spínač ne opravit
Planetární systém míchání ne

Robert Bosch GmbH je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Logem firmy je stylizovaná kotva elektromotoru.


Sppolečnost je zaměřuje především na výrobu dílů a zařízení pro automobilový průmysl, domácích spotřebičů a elektrického nářadí. Mimo jiné se firma věnuje i průmyslové technologii balení, výrobě pro stavebnictví a průmysl i zabezpečovací technice.


BOSCH-logo