SENCOR STM 3730SL

0000078363

8590669243297

SENCOR

Novinka

Kuchyňský robot SENCOR STM 3730S s výkonem 800W. 4 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí, 4 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta. Celý popis

2 799 Kč

3 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 79,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Vybíráte kuchyňský robot? Jedním z nejpodstatnějších parametrů by pro Vás měl být příkon robota. Ten je totiž úměrný jeho výkonu a pro časté a náročnější použití je nutné zainvestovat do silnějšího motoru. V potaz byste měli vzít i objem mísy kuchyňského robotu, při zpracovávání těsta není ideální dělat jednu várku po částech. Důležitý je také systém míchání (ideální je míchání planetární) a počet rychlostí, který napomáhá komfortnímu používání.

A pak pro Vás bude důležité, co robot vůbec dokáže. Zaměřte se na schopnosti hnětení, šlehání, krájení, strouhání a mixování, zda by měl váš kuchyňský robot mít také mlýnek na maso, odšťavňovač nebo lis na citrusy.

Klíčové vlastnosti

  • Velmi výkonný 800 W motor 
  • Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky
  • 4 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí
  • 4 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta
  • Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta
  • Speciální FLEXI šlehací metla vhodná pro ušlehání jednoho vejce  
  • LED osvětlení mixovací nádoby


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

SENCOR STM 3730SL

Vložit recenzi

SENCOR STM 3730SL