Sencor STM 4467CH

Novinka

0000075555

SENCOR

Novinka

Multifunkční, extrémně výkonný kuchyňský robot se čtyřmi výstupy a nástavcem pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Co víc si přát? Je to tip na perfektní dárek. Více detailů

info v obchodě

5 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Tento multifunkční kuchyňský robot je v každém ohledu jedinečný. Spolehlivě vám nahradí několik různých přístrojů a díky tomu vám ušetří místo, čas i práci. Robot vám nabídne extrémně výkonný motor se čtyřmi výstupy, variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem, osm rychlostí, funkci Pulse, planetární šlehací, hnětací a míchací systém, tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, nástavec pro plnění uzenářských produktů, stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí a další. Vítaným bonusem je i možnost ušlehat až dvanáct bílků najednou, nebo nástavec na přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Jistě oceníte také průhledné víko mísy s otvorem pro snadné přidávání surovin.

Sencor Smart Power&Energy

Rychlost přesně podle vašeho přání a potřeb, to je Sencor Smart Power&Energy pro optimální rychlost. Robot vám kromě toho nabídne také variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem a osmi úrovněmi rychlosti, včetně nepostradatelné pulsní funkce.
Sencor Smart Power&Energy
Planetární systém

Planetární systém

Planetární hnětací, šlehací a míchací systém spolehlivě zajistí, aby byl obsah misky kompletně promíchán. Všechny nástavce se současně otáčejí kolem své vlastní osy i kolem osy převodovky. A právě to umožňuje stoprocentní promíchání všech vložených surovin.

Nástavce

Součástí multifunkčního robotu jsou také tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, jako je hnětací hák, šlehací metla ve tvaru písmene A a šlehací balónová metla. Samozřejmostí je nástavec pro plnění uzenářských produktů o dvou odlišných průměrech a nástavec pro přípravu salátů s funkcí mixéru.
Nástavce
Praktická víka

Praktická víka

Abyste měli v průběhu práce neustále přehled, je víko na míse vyrobené z průhledného materiálu a zároveň má otvor, abyste kdykoli mohli postupně přidávat další a další přísady. Pokud byste obsah nerezové mísy potřebovali uložit například do chladničky, je připraveno plastové skladovací víko.

Bohaté příslušenství

Můžete se těšit například na stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí, hnětací mísu z nerezové oceli s praktickou měřící stupnicí, nebo dvě láhve z Tritanu s dvěma chladicími vložkami.
Bohaté příslušenství


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Sencor STM 4467CH

Vložit recenzi

Sencor STM 4467CH