Kenwood KVC 3170 S Chef

Novinka

0000089014

KENWOOD

Novinka

Kuchyňský robot Kenwood potěší amatérské i profesionální kuchaře. Pomůže vám při běžném i slavnostní vaření i pečení a okamžitě se stane nepostradatelnou součástí vašeho vybavení. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

11 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Tento kuchyňský robot je ideální do každé domácnosti, ať již s vařením začínáte, nebo jste v ní jako doma. Kapacita pracovní mísy 4,6 l pojme dostatečné množství pro běžné vaření i větší sváteční pečení. Díky kovové konstrukci a odolnému 1000W motoru si hravě poradí s každou kuchařskou výzvou a bude vám sloužit dlouhá léta.

Precizní kontrola rychlosti

Elektronická kontrola rychlosti má 6 rychlostních stupňů, které na sebe plynule navazují, takže nárůst otáček je pozvolný a lépe se tak kontroluje. Robot disponuje také pulsní rychlostí, která vyvine maximální rychlost v okamžiku a využijete ji například pro mixování v přídavném mixéru.
Precizní kontrola rychlosti
Nerezová pracovní mísa

Nerezová pracovní mísa

Model Chef je vybavený 4,6l nerezovou mísou, ve které zvládnete vyšlehat sníh ze 12 bílků a zadělat na těsto z 2 kg mouky. Stejně dobře si ale poradí i s mnohem menším objemem surovin. Stačí si dobře nastavit výšku vybrané metly a snadno v míse vyšleháte i dva bílky.

Kovové metly

Robot je vybavený 3 metlami, které si hravě poradí se specifickými úkoly. Balónová šlehací metla díky svému tvaru dostane do směsí velké množství vzduchu, takže šlehačka nebo sníh z bílků jsou za chvilku tuhé a nadýchané. K-metla je ideální pro lehká těsta, kterými díky svému tvaru lehce prochází a promíchává je. Hnětací hák je tvarovaný tak, aby dobře propracoval tuhá kynutá těsta, takže už nikdy nebudete muset tuto těžkou práci dělat ručně.
Kovové metly
ThermoResist mixér

ThermoResist mixér

Skleněný ThermoResist mixér o objemu 1,6 l je vyrobený z odolného borosilikátového skla, které odolává teplotním šokům. Můžete tedy mixovat horké polévky, drtit led, připravovat koktejly apod.

Mlýnek na maso

Kovový mlýnek na maso je vybavený 3 mlecími disky pro jemné, středně hrubé a hrubé mletí. Je ideální pro zpracování masa, vnitřností, ryb nebo zeleniny. Mlýnek pracuje s odolnou kovovou šnekovou hřídelí, díky které získáte skvělý výsledek. Nástavec se nasazuje na výstup pomalé rychlosti, protože nejlépe pracuje při nižších rychlostech otáček.
Mlýnek na maso
Jeden robot, více jak 100 možností využití

Jeden robot, více jak 100 možností využití

Ke všem robotům řady Chef lze dále dokoupit a připojit celkem více než 20 nástavců a vytvořit z něj tak skutečně multifunkčního kuchyňského pomocníka. Vybírat lze z nástavců na odšťavňování, krájení kostiček, přípravu domácích těstovin, zmrzliny, strouhání apod.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Kenwood KVC 3170 S Chef

Vložit recenzi

Kenwood KVC 3170 S Chef