Sencor SWS 65

0000038246

SENCOR

Novinka

Meteostanice Sencor SWS 65 zobrazuje vnitřní a vnější teplotu, vlhkost, předpověď počasí i Ikony indexu komfortu. Lze k ní připojit až 3 bezdrátová čidla, čas je řízený radiovým signálem DCF 77. Více detailů

Není skladem

599 Kč

799 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Vše o produktu

Sencor SWS 65

Společnost Sencor patří mezi známé výrobce dostupné spotřební elektroniky a kancelářského vybavení. Mezi její výrobky patří i kvalitní meteostanice nejrůznějších druhů, od jednoduchých s měřením teploty až po pokročilé modely s předpovědí počasí a měřením řady dalších hodnot.

Sencor SWS 65 nabízí velký displej s možností krátkodobého podsvícení, na kterém získáte přehled o základních naměřených hodnotách, o čase, nebo datumu. Meteostanice dokáže zobrazovat vnitřní teplotu a vlhkost, vnější teplotu a vlhkost, vývoj změn teploty a vlhkost. Z nadstandardních funkcí poskytuje ikony indexu komfortu, baragraf pro měření atmosférického tlaku a předpověď počasí pomocí ikon.

Sencor SWS 65

Hodiny jsou radiově řízené signálem DCF, takže nedochází k jejich zpožďování. Mezi potěšující vlastnosti patří přítomnost funkce budíku s opakovaným buzením, který Vám pomůže ráno vstávat a nezmeškat start do pohodového dne. Dále získáte informace o času, datumu, dni v týdnu, fázích měsíce, nebo si vyberete režim zobrazení času 12/24 hodin.

Meteostanice je schopna snímat vnitřní teplotu v rozmezí 0°C  až 50°C a venkovní teplotu v rozmezí -20°C až 60°C. Rozsah měření vlhkosti činí 20% až 99% RV pro vnitřní i venkovní prostředí. O napájení přístroje se stará 3x AAA baterie a senzoru 2x AAA, které nejsou součástí dodávky. Stanice umožní připojení až 3 senzorů (jeden součástí balení).

Rozměry meteostanice činí 125 x 173x 22 mm a hmotnost 300 g. Rozměry senzoru jsou 95 x 60 x 25 mm a hmotnost 60 g.

Technické parametry

Předpověď počasí1 Den
Podporovaný počet čidel3 KS
Vlhkoměrano
Rádiem řízenéano
Barometrano
Fáze měsíceano
Budíkano
Osvětlení displejeano
Materiálplast
Výška12.5 cm
Šířka17.3 cm
Hloubka2.2 cm
Barvačerná


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Sencor SWS 65

Vložit recenzi

Sencor SWS 65