Vileda Steam mop 146574

0000059449

Vileda

Novinka

Parní mop s kabelem využívá k úklidu horkou páru a tím likviduje až 99,9 % bakterií. Není třeba žádných mycích přípravků, k provozu mu postačí obyčejná čistá voda. Více detailů

Není skladem

1 739 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Nová metoda úklidu horkou párou je hygienický způsob uklízení, během kterého je zničena většina bakterií. Postačí jedno přejetí a podlaha je zářivě čistá bez šmouh. Kapacita nádržky na vodu je dostatečně velká, s možností regulací množství páry. Do nádobky naplníte až 400 mililitrů vody a jedno naplnění vystačí na úklid po dobu 17-28 minut. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah, dokonce i na koberce. Balení obsahuje dva kusy mycích návleků, které lze prát až na 60 °C a můžete je zakoupit i samostatně.

Efektivní úklid párou

Voda se nalije do 400ml nádržky a po zapnutí se zahřeje během pouhých patnácti sekund. Množství páry si nastavíte podle potřeby a to pak určuje čas doplnění nové vody.

Efektivní úklid párou
Nedejte bakteriím šanci

Nedejte bakteriím šanci

Trojúhelníkový tvar hlavy oceníte při snadném úklidu v rozích. S využitím speciálního nástavce pročistíte i koberce a zničíte v nich roztoče a bakterie.

S pratelnými návleky je úklid hračka

Dva kusy vysoce absorpčních mycích návleků z mikrovlákna se postarají o zářivý lesk. Návleky je možné prát v pračce max. na 60 °C bez použití bělidel.

S pratelnými návleky je úklid hračka
Kabel není překážkou

Kabel není překážkou

Při práci s mopem oceníte jeho nízkou hmotnost 2,3 kilogramů a 6 metrů dlouhý kabel, který vám umožní pohodlný úklid bez neustálého přepínání ze zásuvky do zásuvky.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Leifheit sada Twist system XL 52015