Philco PF 2602 NX + bezplatný servis 36 měsíců

0000075273

A++
Philco

Novinka

Šuplíkový mrazák Philco PF 2602 NX 185cm, A++, objem mrazáku 260l, hlučnost 42dB, rychlé zmrazování, Eco režim, dětský zámek, elektronické ovládání, displej, mrazící výkon 20kg/24hod., nerez Více detailů

Není skladem

15 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Philco PF-2602 NX je skvělým pomocníkem pro bezproblémové skladování potravin. Dostatek místa zajišťuje využitelný objem čítající 260 l. Potraviny budete moci uspořádat do 6 zásuvek z průhledného plastu a 1 výklopu. Mraznička spadá do energetické kategorie A++, díky čemuž nejenže šetříte svou peněženku, ale i životní prostředí. K dispozici je i Eco režim mrazničky. Systém Multi AirFlow garantuje rovnoměrnou cirkulaci chladného vzduchu v celém přístroji a eliminuje výkyvy teplot způsobené otvíráním dveří.

Mrazící výkon mrazničky je 20 kg - do 24 hodin jste tak schopni zamrazit právě 20 kg čerstvých potravin. Do výbavy zařízení patří elektronické ovládání, které je možno kontrolovat na displeji, dětský zámek a akustický alarm. Technologie No Frost zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách spotřebiče. Zařízení je vyvedeno v elegantním nerezovém provedení s možností změnit směr otevírání dveří - tím se mraznička ještě více přizpůsobí vašim potřebám.

Klíčové vlastnosti

  • No Frost nenámrazová technologie
  • Multi airflow systém – systém pro rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu v chladničce
  • Elektronické ovládání
  • Displej
  • Eco režim – úsporný režim
  • Rychlé zmrazování – umožňuje rychlé zmrazení většího množství potravin, zajistí uchování více živit v potravinách
  • Dětský zámek
  • Akustický alarm
  • Možnost otočení dveří
  • Barva – nerezové dveře

Parametry

Energetická třídaA++
Výška185 cm
Šířka59.5 cm
Hloubka71 cm
Spotřeba el. energie0.67 Kilowatth.
Typ mrazákupolicový
Objem260 l
Ovládánímechanické
Počet přihrádek mrazáku7
Nenámrazový systémano
Mrazící výkon20 kg/24h
Super mrazeníano
Akumulační doba15 hod.
Klimatická třídaSN/N/ST/T
Hlučnost42 dB
Zaměnitelné dveřeano
Zámekano
Barvanerezová
Celkový objem260 l
MateriálNerez
Maximální hlučnost42 dB
Objem mrazničky260 l
Energetická třídaA++
Výška185 cm
Šířka59,5 cm
Hloubka71 cm
Prodloužená záruka+ 3 roky navíc Philco

Vysoká kvalita a ohleduplnost k přírodě


Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů. Výrobky Philco vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí. Továrny, kde dnes výrobky značky Philco vznikají, splňují nejen ty nejpřísnější normy na kvalitu a zpracování, ale i na  ochranu životního prostředí. Výrobce je o kvalitě svých produktů přesvědčen natolik, že na většinu svých výrobků poskytuje pětiletou záruku. Filosofie tvůrců značky Philco by se dala tlumočit asi takto: "Životní prostředí sice nedokážeme změnit ze dne na den, ale k jeho lepšímu stavu můžeme přispět postupně, třeba i drobnými činy". Jedním z příkladů tohoto moderního a osvíceného trendu je nová řada vysoce úsporných praček PHILCO CROWN představující mimořádnou kvalitu péče o vaše prádlo.


Stručná historie značky Philco


Byl to rok 1892, který položil základy jedné z nejoblíbenějších značek Ameriky, značce Philco. Zrozena ve Philadelphii na konci 19. stolení, brzy se rozšířila po celé zemi a stala se součástí mnoha domácností. Zprvu jako největší světový výrobce radiopřijímačů, následně jako přední značka chladniček, mrazáků, praček a později i ostatních domácích spotřebičů.


Historická data: v roce 1892 byla ve Philadelphii založena společnost Helios Electric, jejímž prvním výrobkem se stala akumulátorová baterie. V roce 1906 pak společnost přijímá název Philco. V roce 1939 je vyrobena první chladnička Philco s použitím pěny v izolaci nebo například v roce 1957 je představena úsporná kombinace pračky se sušičkou. V roce 1977 se Philco stává součástí společnosti White Consolidated Industries, která je v roce 1986 odkoupena společností AB Electrolux, Švédsko.


Oficiální distribuce pro ČR


Obchod dpkk.cz je autorizovaným prodejcem spotřebičů značky Philco pro Českou republiku. Obdržíte tak vždy výrobek určený pro český trh a máte garantován 100% servis přímo od výrobce díky široké servisní síti v ČR.Philco-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Goddess FTE0100WW8