Nůžky na trávu a živý plot Black and Decker GSL700, Aku

0000049999

5035048291245

Black & Decker

Novinka

Toužíte po zahradě dokonale tvarované jako z katalogu? Pořiďte si ke své práci šikovného pomocníka, kterým jsou akumulátorové nůžky na trávu Black-Decker GSL700 KIT. Celý popis

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

1 699 Kč

1 999 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Doveďte svou zahradu k dokonalosti!

Toužíte po zahradě dokonale tvarované jako z katalogu? Pořiďte si ke své práci šikovného pomocníka, kterým jsou akumulátorové nůžky na trávu Black-Decker GSL700 KIT. Tyto užitečné aku nůžky můžete využít k efektivnímu tvarování živých plotů, keřů, menších stromků, ale také k precizní úpravě vašeho trávníku. Usnadněte si práci na zahradě s nářadím, jež vyniká naprostou nezávislostí na připojení k elektrické síti a pomůže vám k perfektním výsledkům bez jediné chybičky.


Nůžky na trávu Black-Decker GSL700 KIT, Aku + rukavice a nůžky

Efektní využití

Zahradní nůžky oblíbené značky Black-Decker jsou ideálním pomocníkem, se kterým vykouzlíte snadno a rychle požadované úpravy. Ideální uplatnění najdou tam, kde je nutné ostříhat, zkrátit či vytvarovat živý plot a keře. Postarají se o optimální tvar menších stromků nebo s nimi přesně začistíte okraje trávníků po sekání s velkou sekačkou. Tyto nůžky zkrátka dodají vaší zahradě závěrečnou tečku dokonalosti, která jistě nezůstane bez povšimnutí!

Nůžky na trávu Black-Decker GSL700 KIT, Aku + rukavice a nůžky b

Přednosti Li-on baterie

Tento inovativní přístroj vyniká jednoduchým a propracovaným systémem použití. Napájení je zajištěno pomocí kvalitní integrované Li-on baterie s napětím 7 V s délkou provozu až 60 minut, což poskytuje tomuto nářadí dostatečný výkon na uskutečnění požadovaných prací.

Výhodou lehké Li-on baterie je mechanismus bez paměťového efektu, což znamená, že může být dlouhodobě nepoužívána, aniž by u ní docházelo ke ztrátám na celkové kapacitě. Díky tomu budou aku nůžky vždy připraveny k výkonu!

Flexibilita při nabíjení

Integrovaná baterie se dobíjí buď z nabíjecí stanice, nebo ze samostatné nabíječky, přičemž o aktuálním stavu vás bude informovat LED diodový indikátor. K významným přednostem patří komfortní používání, u kterého nehrozí poškození napájecího kabelu. Upravujte s radostí svou zeleň a nenechte se rušit obtěžujícím kabelem.

Bezpečnostní prvkyproduct_2427763.jpg

Aku nůžky jsou vybaveny 2 výměnnými lištami, které můžete operativně přehodit. První pracovní nástroj je určen na úpravu živých plotů, keřů a stromků a druhý je ideální pro stříhání trávy. K jejich výměně stačí pouhé stisknutí tlačítka. Oceníte bezpečnostní spínač, který zamezí samovolnému spuštění. O vaši ochranu se postará také automatická brzda, která dokáže během okamžiku stopnout chod nůžek.

Nepostradatelný pomocník

Vysoký výkon, nízká váha a optimální délka čepele činí z těchto zahradních nůžek komfortní a nepostradatelný nástroj ke zvelebování vaší zahrady. Uživatelský komfort zvyšuje ergonomicky tvarovaný design rukojeti a praktické jednoduché ovládání. Potěší vás příjemný bonus v podobě ručních nůžek a pracovních rukavic, které skvěle doplní využití přístroje.

Nůžky na trávu Black-Decker GSL700 KIT, Aku + rukavice a nůžky

Toto akumulátorové nářadí s napájecím napětím 7 V v sobě zahrnuje dva pracovní nástroje - nůžky na trávu a na živé ploty. Vhodné řešení pro stříhání vašich živých plotů, malých křovin a trávníků.

Výhody:

 • napájení zajišťuje integrovaná Li-Ion baterie 7 V, která tomuto nářadí poskytuje dostatečný výkon pro požadované práce
 • akumulátorového nářadí, u kterého nehrozí poškození napájecího kabelu
 • výměnné pracovní nástroje mohou být snadno nasazeny a sejmuty pouhým stisknutím tlačítka
 • spouštěcí spínač a zajišťovací tlačítko
 • kvalitní ergonomie: snadné použití a nízká hmotnost
 • nabíjecí stanice a samostatná nabíječka zaručují maximální flexibilitu při nabíjení
 • integrovaný LED diodový indikátor pro lepší kontrolu stavu nabití


Parametry:

 • napájení: 7 V
 • typ baterie: Li-Ion
 • kapacita baterie: 1,2 Ah
 • délka lišty: 10 cm
 • rozteč zubů: 9 mm
 • brzda nožů: ano
 • bezpečnostní spínač: ano

Technické parametry

kategorieNůžky na trávu
výrobceBlack&Decker
záběr nůžek10 cm
použitína trávu a keře
hmotnost0,670 kg
doba chodu60 min
doba nabíjení300 min
pohonakumulátorový
typ akumulátoruLi-ion
napětí akumulátoru7 V

BLACK+DECKER je nejvĕtší svĕtový výrobce elektrického nářadí.

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

GÜDE GPS 18-201-05