-6 %Ušetříte
65 Kč

Rendlík Ballarini Positano 16 cm

0000072740

Ballarini

Novinka

Rendlík na indukci s odolným nepřilnavým povrchem. Vyrobený v Itálii. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

1 075 Kč

1 140 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Omáčník s nepřilnavým povrchem a speciální povrchovou úpravou, která je vhodná i na indukční plotny, využijete především při přípravě dušeného masa, soté nebo omáček.

  • Doporučujeme ruční mytí
  • Nepřilnavý omáčík vhodný na indukci
  • Neobsahuje PFOA
  • Vysoká odolnost - můžete používat i kovové obracečky
  • Záruka na výrobní vady 5 let

Produkty italské společnosti Ballarini nejsou pouze designovým skvostem do vaší kuchyně, ale díky Italské preciznosti jsou navíc vysoce kvalitní. Nepřilnavé pánve a hrnce z kolekce Positano jsou lisované, kdy se hliníkový plát pod vysokým tlakem formuje do požadovaného tvaru. Kvalitní nepřilnavé pánve a hrnce Positano jsou ideálním společníkem při přípravě chuťově výrazných omáček, sosů, nebo i při rozpouštění másla.

Rukojeť

Ergonomicky tvarovaná rukojeť je tepelně izolovaná, takže se o ní při vaření na sporáku nespálíte. Rukojeť je možné vložit do trouby o maximální teplotě 160°C.Společnost byla založena v roce 1889 mužem jménem Paolo Ballarini. V začátcích se ale věnoval výrobě kovových výrobků, jako jsou například klece pro ptáčky. Od roku 1931 se výčet produktů Ballarini zvýšil na 2000 typů kulinářských výrobků. V 60. letech 20. století se společnost rozhodla zaměřit především na výrobky s nepřilnavým povrchem. Od 90. let 20. století společnost opakovaně prosazovala vývoj nepřilnavého nádobí a vytváření inovativních prvků. Mezi které mimo jiné také patří povrch pro využívání na indukčních plotnách nebo Thermopoint, který umožňuje značnou úsporu energie a tím prodlouží i životnost vaší nepřilnavé pánve.


Společnost Nyní


Ballarini je přední značkou výrobců v oboru nepřilnavých pánví. Největší předností značky je spojení s národní Italskou kulinářskou tradicí, kterou vkládají do inovací vlastních výrobků. Pro nepřilnavé nádobí Ballarini platí vyjádření „Budoucnost tradice“. V poslední době se značka Ballarini stala centrem zájmu právě pro její inovované myšlení, které chce značku posunout do každé moderní kuchyně. Pro příklad jeden z výstupů tohoto projektu je Circolo della Qualità (kruh kvality), ve kterém se nachází kulinářští experti, šéfkuchaři, gurmeti stejně jako umělci, spisovatelé a vědci za účelem organizovat různá setkání na podporu kulinářského umění v nejširším obzoru. Neustále se zlepšující produkty a myšlenky společnosti Ballarini pro ty, kteří v sobě našli zalíbení ve vaření a mají rádi kvalitní nádobí.


Ballarini je jedna z nejvýznamnějších továren v Evropě a to nejen díky počtu ručně zpracovaných výrobků (okolo 12 milionů kusů za rok), ale také v oblasti aplikovaných inovativních technik a z hlediska designu. Značka Ballarini zastává hned několik segmentů moderního kulinářství a to vybavením pro domácnost, různých jídelen ale také nádobím pro největší špičku ve svém oboru a to pro šéfkuchaře.Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Rendlík Ballarini Positano 16 cm

Vložit recenzi

Rendlík Ballarini Positano 16 cm