-20 %Ušetříte
100 Kč

Zapékací mísa skleněná s víkem 3,2 l

0000084321

4000753126756

SIMAX

Novinka

Zapékací mísa se vyrábí z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (- 40 °C až + 300 °C). Celý popis

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

399 Kč

499 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 45,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Zapékací mísa skleněná s víkem 3,2 L

  • Zapékací mísa se vyrábí z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (- 40 °C až + 300 °C).
  • Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost - je hladký a neporézní, snadno se udržuje - lze ho mýt v myčce na nádobí. Zapékací mísa SIMAX je určena pro přípravu jídla v troubách, včetně mikrovlnných a horkovzdušných. Můžete použít mísu s víkem a nebo oba její díly zvlášť.
  • Speciálně řešené víko zajistí stékání odpařované vody zpět na pokrm, který pak není vysušený. Při používání dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování, nepřilévejte studenou, ale vlažnou vodu. Nepokládejte nádoby na zdroj tepla prázdné, nestavte horké nádoby na studenou nebo vlhkou podložku.
  • Použijte kuchyňské chňapky, aby nedošlo k popálení.

Parametry

Rozměry: objem 3,2 a 2,3 L,

Vnější rozměry 36,5 x 21 cm,

Výška 8 cm a 5,5 cm,

Celková výška 13,5 cm,

Vnitřní rozměry 30 x 20 cm.

Český výrobce SIMAX je předním evropským výrobcem, který má již 180 letou tradici ve výrobě borosilikátového skla. Nabízí velmi široký sortiment varného skla pro domácnost, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur. 


Rozmanitost a technická náročnost sortimentu společnost nutí stále sledovat a předcházet světové trendy, přicházet s novými technologickými postupy a řešeními.   Samozřejmostí je vynikající kvalitativní úroveň, kterou SIMAX garantuje. Společnost má zaveden Systém managementu kvality dle ISO 9001.


Většina produkce je exportována do více než 90 zemí světa.  Jedná se o progresivní a ekonomicky stabilní  firmu. S tavicí kapacitou přes 220 tun skloviny za den jsme největším výrobcem borosilikátového skla na světě.


Zákazníci dlouhodobě oceňují především kreativitu, kvalitní technické zázemí, flexibilitu a perfektní servis.Simax logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Skleněná miska 750ml