Sencor SVC 682VT

0000078379

B
SENCOR

Novinka

Podlahový vysavač sáčkový Sencor SVC 682VT s výkonem 750 W Malý, kompaktní, tichý, s komfortní teleskopickou kovovou trubicí. Vysavač nabídne sedm úrovní filtračního systému, regulaci sacího výkonu, indikátor zaplnění vaku na prach aj. Rozměry (délka x šířka x výška): 390 × 315 × 215 mm
Hmotnost: 4,9 kg
750W ECO motor
Více detailů

Není skladem

1 899 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Krásně kompaktní, ultra tichý vysavač vás za opravdu příznivou cenu bude rozmazlovat celou řadou praktických vychytávek. Mimo jiné nabídne komfortní teleskopickou kovovou trubici, abyste mohli uklízet doslova kdekoli, pohodlné automatické navíjení kabelu, gumový povrch koleček pro snazší pohyb a ochranu plovoucích podlah před poškrábáním, napájecí kabel v délce sedmi metrů. Můžete se těšit také na sedm úrovní filtračního systému, omyvatelný vstupní mikrofiltr a omyvatelný výstupní HEPA filtr. Vysavač má navíc elektronicky řízenou regulaci sacího výkonu a indikátor zaplnění vaku na prach, oba tyto systémy vám zpříjemní práci na maximum. Vysavač má také termostat, neboli tepelnou pojistku, která spolehlivě chrání motor před přehřátím.

Snadný úklid v každém ohledu

Vysavač má komfortní teleskopickou kovovou trubici pro nastavení délky trubice přesně podle vašich potřeb, pohodlné automatické navíjení kabelu, napájecí kabel v délce sedmi metrů, gumový povrch koleček pro snazší pohyb a ochranu plovoucích podlah před poškrábáním.Akční rádius 10 m (délka přívodního kabelu 7 m)
Snadný úklid v každém ohledu

Bezpečná domácnost bez prachu a roztočů

Vysavač nabídne celkem sedm úrovní filtračního systému, omyvatelný vstupní mikrofiltr a omyvatelný výstupní HEPA filtr. Vysavač nikdy nepoužívejte bez vloženého prachového sáčku, vstupního mikrofiltru a výstupního HEPA filtru. Filtry do vysavače nikdy nedávejte vlhké.
Bezpečná domácnost bez prachu a roztočů

Další praktické funkce

Vysavač má opravdu výkonný Eco motor, elektronicky řízenou regulaci sacího výkonu pomocí otočného regulátoru ve směru hodinových ručiček od polohy MIN až do polohy MAX, indikátor zaplnění vaku na prach a termostat, neboli tepelnou pojistku, která spolehlivě chrání motor před přehřátím.
Další praktické funkce

Dodávané příslušenství

Součástí vysavače je univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, hubice na čalounění a kartáčová hubice, speciální hubice na štěrbiny pro vysávání těžko přístupných míst, jako jsou třeba rohy, okna, prostory mezi matracemi a čalouněním aj. S touto výbavou bude vaše domácnost doslova zářit čistotou.
Dodávané příslušenství


Hepa filtrH11
Akční rádius10 m
Objem sáčku2,5 l
Maximální hlučnost75 dB
Energetická třídaB
BarvaRůžová


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Sencor SVC 682VT

Vložit recenzi

Sencor SVC 682VT