Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN Zusanima58

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN Zusanima58

Electrolux

0000060409

Novinka

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN Zusanima58, příkon 700 W, omyvatelný Allergy Plus filtr, akční rádius 12 m, délka přívodního kabelu 9 m, elektronický indikátor plného prachového sáčku, objem prachového sáčku 3,5 l. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

6 299 Kč

6 999 Kč Ušetříte 10% = 700 Kč


Electrolux
Hlídat cenu

Popis produktu

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN Zusanima58

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN Zusanima58, příkon 700 W, omyvatelný Allergy Plus filtr, akční rádius 12 m, délka přívodního kabelu 9 m, elektronický indikátor plného prachového sáčku, objem prachového sáčku 3,5 l, sáček typu S-Bag anti odour, teleskopické trubky, ergonomická rukojeť ERGO, elektronické ovládání výkonu, velmi tichý 58 dB(A), funkce soft start, nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění), hubice AeroPro Silent, hubice Aeropro Parketto, hubice AeroPro Mini Turbo, hadice Aeropro 36 mm, barva ledově bílá.

Ultra silence


hubice dpkk
Hubice AeroPro™ Mini Turbo s kartáčem a AeroPro™ Parketto Pro pro různé povrchy

S hubicí AeroPro™ Mini Turbo můžete snadno odstraňovat zvířecí chlupy ze tkanin či nábytku. Pomocí hubice AeroPro™ Parketto Pro pak můžete jednoduše a snadno vysávat tvrdé podlahy.

dpkk.cz sackySáčky s-bag™ Anti-odour

Speciální prachový sáček proti zápachu pohlcuje nepříjemné pachy a váš vysavač tak bude vypouštět čerstvý a čistý vzduch.

Extra tichý vysavač se systémem Silent Zen™zen vysavač dpkk.cz

Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli se systémem Silent Zen™, je vysavač UltraSilencer™ ZEN vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí Silent Zen™.

dpkk.czHubice Silent Zen™ pro ještě tišší a účinné vysávání

Naše hubice Silent Zen™ zajišťuje při vysávání ještě nižší hlučnost. Díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer™ ZEN a hubici se sacím účinkem do hloubky získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku.

dpkk.cz

Systém Motion Control™ pro měkkou a snadnou manévrovatelnost

Systém Motion Control™ umožňuje stabilní pohyb, plynulé otáčení a dynamický tah a zajišťuje tak kontrolovaný a bezproblémový přechod mezi místnostmi.Parametry

BarvaLedová bílá
TrubiceAeropro teleskopické
HubiceAeroPro Silent Zen
TechnologieSáčkový
Turbo kartáč na koberce-
Ostatní přísl.Žádné
Navíječ kabeluJednoduchý
Délka kabelu (m)9
Elektrický rotační kartáč-
Velikost prachového sáčku (l)3,5
Označení prachového sáčkuS-BAG
Počet dodávaných sáčků1+1
Filtr motoruZákladní motorový filtr
Typ filtruOmyvatelný Allergy Plus™ filtr
Akční rádius (m)12
Hlučnost dB(A)58

Energie

Třída energetické účinnostiA
Třída účinnosti vysávání pro koberceC
Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahyA
Třída emisí prachu z vysavačeA
Hmotnost5.9
Nom. příkon (W)650
Max. příkon (W)700


Ke stažení: Návod v češtině


Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo