Sáčkový vysavač SVC 684TQ

0000078380

SENCOR

Novinka

  • Velmi účinný motor ECO s výkonem 750 W
  • Komfortní teleskopická kovová trubice
  • Ultra tichý provoz
  • Malý, kompaktní, tichý
  • Vysavač nabídne sedm úrovní filtračního systému, regulaci sacího výkonu, indikátor zaplnění vaku na prach aj.
Více detailů

Není skladem

1 899 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sáčkový vysavač SVC 684TQ

  • Velmi účinný motor ECO s výkonem 750 W
  • Komfortní teleskopická kovová trubice
  • Ultra tichý provoz

Popis produktu

Krásně kompaktní, ultra tichý vysavač vás za opravdu příznivou cenu bude rozmazlovat celou řadou praktických vychytávek. Mimo jiné nabídne komfortní teleskopickou kovovou trubici, abyste mohli uklízet doslova kdekoli, pohodlné automatické navíjení kabelu, gumový povrch koleček pro snazší pohyb a ochranu plovoucích podlah před poškrábáním, napájecí kabel v délce sedmi metrů. Můžete se těšit také na sedm úrovní filtračního systému, omyvatelný vstupní mikrofiltr a omyvatelný výstupní HEPA filtr. Vysavač má navíc elektronicky řízenou regulaci sacího výkonu a indikátor zaplnění vaku na prach, oba tyto systémy vám zpříjemní práci na maximum. Vysavač má také termostat, neboli tepelnou pojistku, která spolehlivě chrání motor před přehřátím.

Snadný úklid v každém ohledu

Vysavač má komfortní teleskopickou kovovou trubici pro nastavení délky trubice přesně podle vašich potřeb, pohodlné automatické navíjení kabelu, napájecí kabel v délce sedmi metrů, gumový povrch koleček pro snazší pohyb a ochranu plovoucích podlah před poškrábáním.
Snadný úklid v každém ohledu

Bezpečná domácnost bez prachu a roztočů

Vysavač nabídne celkem sedm úrovní filtračního systému, omyvatelný vstupní mikrofiltr a omyvatelný výstupní HEPA filtr. Vysavač nikdy nepoužívejte bez vloženého prachového sáčku, vstupního mikrofiltru a výstupního HEPA filtru. Filtry do vysavače nikdy nedávejte vlhké.
Bezpečná domácnost bez prachu a roztočů

Další praktické funkce

Vysavač má opravdu výkonný Eco motor, elektronicky řízenou regulaci sacího výkonu pomocí otočného regulátoru ve směru hodinových ručiček od polohy MIN až do polohy MAX, indikátor zaplnění vaku na prach a termostat, neboli tepelnou pojistku, která spolehlivě chrání motor před přehřátím.
Další praktické funkce

Dodávané příslušenství

Součástí vysavače je univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, hubice na čalounění a kartáčová hubice, speciální hubice na štěrbiny pro vysávání těžko přístupných míst, jako jsou třeba rohy, okna, prostory mezi matracemi a čalouněním aj. S touto výbavou bude vaše domácnost doslova zářit čistotou.
Dodávané příslušenství

Rozměry (délka x šířka x výška): 390 × 315 × 215 mm
Hmotnost: 4,9 kg
750W ECO motor


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

ETA Raggio 5225 90000