Electrolux SilentPerformer ZSPREACH

0000060407

A
Electrolux

Novinka

Podlahový vysavač sáčkový Electrolux SilentPerformer ZSPREACH, příkon: 700 W, délka přívodního kabelu: 9 m, akční rádius: 12 m, mechanická regulace výkonu, teleskopické trubky, objem prachového sáčku 3,5 l. Více detailů

Není skladem

3 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Sáčkový vysavač SilentPerformer ZSPREACH

Sáčkový vysavač SilentPerformer ZSPREACH, příkon 700W, omyvatelný hygienický filtr, délka přívodního kabelu 9m, akční rádius 12m, mechanická regulace výkonu, teleskopické trubky, objem prachového sáčku 3,5l, doporučený sáček S-bag classic long performance, podlahová hubice DustPro™ Silent, ve výbavě speciální extra plochá hubice FlexPro, nesené příslušenství 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění), speciální nesená prachovka s ohebným koncem, funkce soft start, mechanický indikátor plného prachového sáčku.

SilentPerformer ZSPREACHSystém Silence Pro™ pro tišší vysávání

Vysávejte bezhlučně. Vysavač SilentPerformer™ byl vytvořen s důrazem na tichý provoz. Motor optimalizovaný pro bezhlučný provoz ve spojení s konstrukcí nádobky na prach a novou tichou hubicí DustPro™ zajišťují tišší vysávání – aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon.

SilentPerformer ZSPREACHTechnologie 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů

Všechny ty malé předměty, které doma přechováváme, nám přinášejí pocit pohodlí, ale zároveň nám velmi znesnadňují udržování čistoty. Právě proto je vysavač SilentPerformer™ vybaven malými kolečky, které jsou ideální pro vysávání kolem předmětů a díky kterým snadno dosáhnete i do jinak obtížně přístupných prostor.

SilentPerformer ZSPREACHSystém Multi Room™ pro bezproblémové vysávání na jeden zátah

Vysávejte na jeden zátah - bez zastavování a zasunování napájecí šňůry do nové zásuvky pokaždé, když se přesunete do další místnosti. Vysavač SilentPerfomer(TM) má extra dlouhý dosah 12 metrů, což bohatě stačí k vysávání více místností na jeden zátah - zkrátka snadná práce.

Parametry

Typ vysavačeklasický
Sáčkovýano
Turbokartáčžádný
Extra hubice na tvrdé podlahyano
Hubice na čalouněníano
Štěrbinová hubiceano
Prachový kartáčano
Objem sáčku/nádoby3.5 l
Indikátor plnosti sáčkůano
Výstupní filtrHEPA omyvatelný
Omyvatelný výstupní filtrano
Indikátor zanesení filtrune
Regulace sáníano
Dálkové ovládání na rukojetine
Funkce soft startano
Maximální hlučnost72 dB
Provedení trubekkovové teleskopické
Provedení kolečekgumová
Přívodní kabelsamonavíjecí
Délka přívodního kabelu9 m
Akční rádius12 m
Barvamodrá
Hmotnost8.2 kg
Příkon700 W
Energetická třídaA
Akční rádius12 m
Objem sáčku3,5 l
Maximální hlučnost72 dB
Energetická třídaA
BarvaModrá

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo

Recenze a hodnocení

Buďte první, kdo přidá recenzi.

Vložit recenzi

Sáčkový vysavač ETA Manoa