Sáčkový vysavač EEQ15

Sáčkový vysavač EEQ15

Electrolux

Novinka

Sáčkový vysavač EEQ15, příkon 1400W. Mechanický indikátor plného prachového sáčku, integrované parkovací drážky, regulace výkonu, měkčená kolečka, teleskopické trubky, omyvatelný mikrofiltr motoru, omyvatelný hygienický filtr, akční rádius 7,5m. Více detailů

Dodání do 3 dnů

1 790 Kč


Electrolux
Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sáčkový vysavač EEQ15

Sáčkový vysavač EEQ15, příkon 1400W. Mechanický indikátor plného prachového sáčku, integrované parkovací drážky, regulace výkonu, měkčená kolečka, teleskopické trubky, omyvatelný mikrofiltr motoru, omyvatelný hygienický filtr, akční rádius 7,5m, integrované příslušenství 2v1 (štěrbinová hubice, hubice na čalounění), kartáč. Hubice DustPro™ pro efektivní hloubkové čištění.

Design
BarvaTmavá modrá
TrubiceTeleskopická, kovová barva bez zámků
HubiceDustPro™
TechnologieSáčkový
Turbo kartáč na koberce-
Ostatní přísl.Žádné
Navíječ kabeluAno
Délka kabelu (m)5
Elektrický rotační kartáč-
Velikost prachového sáčku (l)3
Počet dodávaných sáčků1+0
Filtr motoruOmyvatelný mikrofiltr
Typ filtruHygiene Filter
Emise prachu (mg/m3)1
Akční rádius (m)7,5
Hlučnost dB(A)85
Energie
Třída energetické účinnostiE
Třída účinnosti vysávání pro koberceB
Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahyA
Třída emisí prachu z vysavačeF
Hmotnost4.3
Nom. příkon (W)1400
Max. příkon (W)1400

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo