Electrolux PowerForce ZPFANIMAL šedý/bílý

0000028919

Electrolux

Novinka

Vysavač podlahový sáčkový Electrolux PowerForce ZPFANIMAL šedý/bílý, příkon: 700 W, objem sáčku: 3,5 l, energetická třída: A, hlučnost max: 77 dB, délka přívodního kabelu: 6 m, akční rádius: 9 m. Více detailů

Není skladem

3 490 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

Podlahový sáčkový vysavač Electrolux PowerForce ZPFANIMAL nadchne všechny domácnosti, ve kterých žijí zvířecí mazlíčci. Je dodáván se speciální širokou štěrbinovou trubicí, která je určená k účinnému sběru chlupů a srsti.

Dokonalé výsledky vysávání, včetně chlupů vašich mazlíčků - sáčkový vysavač Electrolux PowerForce ZPFANIMAL o výkonu 700W se může pochlubit systémem Power Pro™ k snadnému vysávání všech typů podlah, technologií 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů či systémem Access™ 180°. Ve výbavě naleznete omyvatelný hygienický filtr (Hygiene Filter™), nesené příslušenství 2v1, podlahovou hubici DustPro či nástavec na zvířecí srst a miniturbokartáč.

Systém Power Pro™ k snadnému vysávání všech typů podlah:

Vysavač PowerForce™ je vybaven systémem Power Pro™ pro dokonalé výsledky vysávání. Systém Power Pro™ v sobě snoubí účinný motor a hubici DustPro™ a umožňuje vám tak dokonalé vysávání všude, kde potřebujete - ať je to na koberci či na tvrdé podlaze.

Technologie 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů:

Všechny ty malé předměty, které doma přechováváme, nám přinášejí pocit pohodlí, ale zároveň nám velmi znesnadňují udržování čistoty. Právě proto je vysavač PowerForce™ vybaven malými kolečky, které jsou ideální pro vysávání kolem předmětů a díky kterým snadno dosáhnete i do jinak obtížně přístupných prostor.

Víko Access™ 180° pro úplný přístup a rychlou výměnu prachového sáčku:

Vyprazdňování prachových sáčků může pro vás být snadné, rychlé a hygienické. Víko s přístupem v rozsahu 180° vám zajišťuje úplný přístup k tělu vysavače a umožňuje tak výměnu prachového sáčku v řádu sekund.

Sáčkový vysavač se sáčkem S-Bag:

S-Bag je standard kvalitního prachového sáčku. Další informace naleznete na www.s-bag.com

Indikace plného sáčku:

Malý displej na vysavači upozorní, že je čas na výměnu sáčku.

Regulace výkonu:

Regulace výkonu umožňuje použít takovou sílu, kterou právě potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a úsporou energie.

Teleskopická trubice:

Teleskopické nastavení délky trubice pro pohodlné použití prodlužuje dosah v případě potřeby.

Technické parametry

Výrobce:Electrolux
Energetická třída:A
Příkon:700 W
Hloubka:441 mm
Objem sáčku / nádoby:3.5 l
Typ vysávání:Suché
Hlučnost:77 dB
Délka přívodního kabelu:6 m
TURBOKARTÁČ:Ano
Hmotnost:6.30 kg
Omyvatelný výstupní filtr:Ano
Indikátor zanesení filtru:Ano
Regulace výkonu:Manuální
Akční rádius9 m
Objem sáčku3,5 l
Maximální hlučnost77 dB

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu, největší světový výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.Působí na více než 150 světových trzích, kde ročně prodá přes 40 milionů výrobků. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, myčky, pračky, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče, například vysavače. Společnost prodává své výrobky pod mnoha značkami — Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire a další.


Z historie


V roce 1901 byla ve Stockholmu Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. Jelikož konkurence byla veliká, mimo jiné z důvodu nástupu elektrických sítí, uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. První myšlenky na moderní vysavač se zrodily v roce 1908 ve Vídni. Švédský obchodník Axel Wenner-Gren byl na návštěvě města, když zahlédl zvláštní vypadající stroj ve výkladu – vysavač americké značky Santo, který sestával z motoru a čerpadla. Vážil 20 kilo a prodával se za cenu přibližně 73 amerických dolarů.


Hovorový výraz pro vysavač — „lux“ je odvozen právě z původního názvu společnosti.electrolux-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Vysavač ETA Avanto AAAA 1519 90000