LTX 7E372C PRAČKA VRCHEM PL. AEG

AEG

Novinka

Praktická pračka AEG LTX 7E372C s vrchním plněním, v prostorově úsporném provedení, s technologií ProSteam využívající účinky páry k osvěžení a menšímu pomačkání oblečení. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

13 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Pračka, která nabídne rozumnou a vyváženou skladbu programů, snadnou obsluhu, přehledný a jednoduše ovladatelný displej, tichý chod a praktické víko s otevíráním pomocí tlačítka SoftOpening, včetně systému lehkého otevírání dvířek bubnu, aby bylo vkládání a vyndávání prádla co nejpohodlnější. Samozřejmostí jsou i další sofistikované technologie: ProSteam umožňující dokončit praní s dávkou páry a díky tomu omezit pomačkání prádla a ProSense, která sama zváží vložené prádlo a podle toho přizpůsobí program pro co největší úsporu vody a energie, včetně úpravy času potřebného pro dokonale čisté prádlo. Při praní zároveň pečuje o barvy a snižuje pomačkání oblečení. SoftPlus zajistí, aby se aviváž dostala ke každému vláknu, díky tomu bude prádlo znatelně měkčí a příjemnější na dotek.

Technologie ProSteam

Tato sofistikovaná technologie umožňuje dokončit praní s dávkou páry a díky tomu omezit pomačkání prádla. ProSteam nabízí i možnost využít samostatný parní program pro dokonalé osvěžení prádla. Tuhle funkci si zcela určitě oblíbíte.

Technologie ProSteam
Technologie ProSense

Technologie ProSense

Chytrá technologie ProSense sama automaticky zváží vložené prádlo a podle toho přizpůsobí program s cílem co největší úspory vody a energie, včetně úpravy minimálního času potřebného pro dokonale čisté prádlo. Při praní zároveň zachovává barvy praného oblečení a snižuje pomačkání prádla na minimum.

Funkce SoftPlus

Spolehlivě zajistí, aby se aviváž dostala opravdu ke každému vláknu. Díky tomu bude vaše oblečení znatelně měkčí, hladší a příjemnější na dotek. Všechna vlákna zároveň budou chráněna a oblečení vám déle vydrží jako nové.

Funkce SoftPlus
Víko s otevíráním pomocí tlačítka SoftOpening

Víko s otevíráním pomocí tlačítka SoftOpening

Pračka vám nabídne speciální víko s otevíráním pomocí tlačítka a systém lehkého otevírání dvířek bubnu, aby bylo vkládání a vyndávání prádla co nejjednodušší, nejpohodlnější a ještě bezpečnější.

Invertní motor

Tento model pračky je vybaven invertním bezkartáčovým motorem, jehož velkou předností je, že je krásně tichý, spolehlivě pracuje i při nízkých teplotách a nabízí opravdu dlouhou provozní životnost.

Invertní motor

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

LTX 7E372C PRAČKA VRCHEM PL. AEG

Vložit recenzi

LTX 7E372C PRAČKA VRCHEM PL. AEG