Bosch WAU28PH0BY

Novinka

0000094167

BOSCH

Novinka

Hloubka pračky: 59
Otevírání dveří: levé
Kapacita prádla pro praní (kg): 9
Třída pracího výkonu: A
Hlučnost při praní (dB): 48
Třída hlučnosti: A
Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování (dB): 72
Energetická třída 2021: C
Energetická třída: A+++ Více detailů

Není skladem

17 690 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Předem plněná pračka, 9 kg, 1400 otáček za minutu
WAU28PH1BYPopis produktu

Pračka Bosch WAU28PH0BY disponuje systémem i-DOS: automaticky odměří přesné množství pracího prostředku a vody potřebné pro každé praní. Přístroj má systém Home Connect, a proto spadá mezi domácí spotřebiče s chytrým propojením. Vše je automaticky přizpůsobeno potřebám vašeho prádla - v závislosti na typu textilie a stupni znečištění. Co se motoru týče, pohon EcoSilence Drive má extrémně úsporný a tichý chod, navíc s 10letou zárukou. Program SpeedPerfect vám zanechá prádlo dokonale čisté - a až o 65 % rychleji.

Chytrá domácnost pro snadnější život

Volba správného programu pro vaše prádlo je nyní hračkou. Technologie Home Connect vám pomůže se správným nastavením programu. Stačí v aplikaci Home Connect zadat barvu, materiál a stupeň znečištění. Vaše prádlo bude vždy dokonale a zároveň šetrně vyprané. Vzdálené ovládání poskytuje kompletní kontrolu nad praním pouhým stisknutím tlačítka. Jednoduše používejte váš mobil nebo tablet k pohodlnému ovládání a monitorování vašeho spotřebiče na dálku - pomocí aplikace Home Connect.
Chytrá domácnost pro snadnější život

Objevte chytré automatické dávkování pracího prostředku

Je to příliš mnoho nebo příliš málo pracího prostředku? Netrapte se, s inteligentním automatickým dávkováním i-DOS to bude vždycky přesně. Systém i-DOS automaticky odměří přesné množství tekutého detergentu a vody potřebné pro každé praní tak, aby bylo dosaženo vždy dokonalých výsledků. Pračka přizpůsobí dávkování podle množství prádla, typu tkaniny a stupně znečištění. Díky přesnému dávkování je praní šetrné k vašemu prádlu a zároveň přátelské k životnímu prostředí i vaší peněžence. Šetří totiž jak spotřebu vodu, tak prací prostředky.
Objevte chytré automatické dávkování pracího prostředku

Energeticky úsporný a tichý motor s 10letou zárukou

Hladina hluku u vás doma vám často může zkazit den. Třeba když chcete se svou rodinou v klidu povečeřet nebo uspat vaše miminko. Pohon EcoSilence od značky Bosch je tak tichý, až někdy můžete úplně zapomenout, že vaše pračka běží. Tento pohon s bezkartáčovým, energeticky úsporným motorem, který optimálně snižuje třecí hluk, je při provozu tichý a navíc má mimořádně dlouhou životnost. A 10letou záruku pro váš klid.
Energeticky úsporný a tichý motor s 10letou zárukou

Výrazně rychlejší praní

SpeedPerfect je speciální funkce vyvinutá pro situace, kdy záleží na čase. Můžete s ní zkrátit dobu praní až o 65 % času - bez kompromisů ve výsledku. Lze ji použít v kombinaci s většinou programů, všemi náplněmi a druhy textilu. Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.
Výrazně rychlejší praní

Přidat prádlo během praní? Žádný problém

Zapomněli jste přidat do pračky své oblíbené oblečení? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujete s praním. Podle zvoleného programu je funkce Reload dostupná většinou i během trvání pracího cyklu. Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla.
Přidat prádlo během praní? Žádný problém

Více stability, méně vibrací… a ticho

Inovativní konstrukce bočních stěn AntiVibration zaujme nejen vzhledem, ale hlavně poskytuje větší stabilitu a snižuje vibrace. Zesílená izolace také reguluje hladinu hluku, díky čemuž jsou pračky značky Bosch velmi tiché, dokonce i při odstřeďování.
Více stability, méně vibrací… a ticho

Chraňte životní prostředí a šetřete peníze

Technologie ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a současně používá jen nezbytně nutné množství vody. Vestavěné senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Současně patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení. Každá kapka vody je tak efektivně využita. S pračkami Bosch vodou plýtvat nebudete.
Chraňte životní prostředí a šetřete peníze

Jemné, účinné a kvalitní praní

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemně a účinně pere všechny typy oděvů, protože rozděluje vodu rovnoměrně bez vytahování, mačkání nebo poškození vašich oblíbených kusů oblečení. V závislosti na zvoleném programu kapkovitý tvar a asymetrické lopatky jemně obracejí vaše prádlo směrem do středu (bez ohledu na směr otáčení). Tím je zajištěno nejen intenzivní čištění silně znečištěného prádla, ale také rychlejší a důkladnější průběh praní.
Jemné, účinné a kvalitní praní

Speciální prací programy, speciální péče

Vybrané pračky Bosch nabízí speciální programy pro praní vlny, péřového oblečení, hedvábí, sportovního a fitness oblečení nebo program AlergiePlus, který alergikům výrazně usnadňuje život. Když hodně spěcháte, nabízí některé pračky Bosch i super rychlý 15minutový program. A pokud si nechcete lámat hlavu s tím, jaký program zvolit, pračky s automatickými programy nastaví vše za vás.
Speciální prací programy, speciální péče
• možnost podstavby při výšce niky 85 cm
• rozměry (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm
• hloubka spotřebiče: 59.0 cm
• hloubka spotřebiče vč. dvířek: 63.3 cm
• hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 106.3 cm

Robert Bosch GmbH je německá společnost, založená v roce 1886 Robertem Boschem. Logem firmy je stylizovaná kotva elektromotoru.


Sppolečnost je zaměřuje především na výrobu dílů a zařízení pro automobilový průmysl, domácích spotřebičů a elektrického nářadí. Mimo jiné se firma věnuje i průmyslové technologii balení, výrobě pro stavebnictví a průmysl i zabezpečovací technice.


BOSCH-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Bosch WAU28PH0BY

Vložit recenzi

Bosch WAU28PH0BY