Radiomagnetofon Panasonic RX-D55AEG-K

0000040221

Panasonic

Novinka

Kvalitní rádio nesoucí označení RX-D55AEG-K od společnosti Panasonic se může pochlubit vším, co byste od podobného přístroje očekávali. Všechny tradiční funkce, jako je například přehrávání kazet a CD jsou navíc doplněny několika užitečnými vlastnostmi, bez kterých se moderní posluchač dnes jen těžko obejde. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

3 990 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

Kvalitní rádio nesoucí označení RX-D55AEG-K od společnosti Panasonic se může pochlubit vším, co byste od podobného přístroje očekávali. Všechny tradiční funkce, jako je například přehrávání kazet a CD jsou navíc doplněny několika užitečnými vlastnostmi, bez kterých se moderní posluchač dnes jen těžko obejde.

Kvalitní zvuk

Rádio se může pochlubit konzervativním vzhledem, který nijak nevybočuje ze standardu a který je i po letech stále oblíbený. Díky tomu se můžete spolehnout, že se skvěle hodí do každé místnosti, kde skvěle doplní současné vybavení. Vysoký zvukový výkon 2x10 W zabezpečí, že celou místnost prostoupí silný stereo zvuk. Můžete si tak naplno užít oblíbenou hudbu s přirozeným a prostorovým projevem. Implementovaná technologie Re-master se pak postará o vylepšený zvuk komprimovaných souborů mp3.

Široké možnosti poslechu

Rádio se zároveň také pyšní neuvěřitelnou řadou možností, jak poslouchat hudbu. Základem je především kazetový a CD přehrávač, který vám umožní přehrávat sbírku oblíbených kazet a CD. Další možnost poté nabízí integrovaný USB port, do kterého lze připojit libovolné USB zařízení. Můžete si tak své oblíbené hudební album zkopírovat například na flash disk a v okamžiku si ho vychutnat na novém rádiu. V neposlední řadě oceníte jistě i možnost naladění oblíbených rádiových stanic díky FM/AM tuneru.

Bohatý zvuk ve všech pásmech

Nenechte se mýlit, že radiomagnetofon je automaticky spojen s plochým a nezáživným zvukem. Panasonic RX-D55AEG-K disponuje zesilovačem o výkonu 2x 10 W (RMS 10 % THD) a velkými dvoupásmovými reproduktory, které nabízí čitelný a ve všech pásmech prokreslený zvuk. Pokud jste u starších přístrojů trpěli osekaným zvukem při nízké hlasitosti, můžete se radovat. Zde vás nic takového nepotká! K dispozici máte čtyřpásmový přednastavený ekvalizér, manuální ekvalizér pro regulaci basů a výšek a zvukový virtualizér.

CD, USB, klasické audiokazety i tuner

Pryč jsou časy, kdy byl CD přehrávač schopen přečíst pouze originální CD. Panasonic RX-D55AEG-K si bravurně poradí s formáty CD-R/RW i MP3-CD, které jsou doprovázeny klasickými funkcemi, jako je programovatelné pořadí přehrávání, náhodný výběr či „nekonečné“ přehrávání. Radiomagnetofon si rozumí s paměťovým zařízením USB, čímž získáváte přístup k desítkám či stovkám alb ve formátu MP3. Ať již je kvalita uložených souborů jakákoliv, funkce Re-Master pro MP3 ji pozvedne o úroveň výš.

Máte doma sbírku starých audiokazet? Nezoufejte. Radiomagnetofon je připraven vaši kolekci oprášit a kouzlo starých nahrávek oživit. Jestliže chcete zůstat ve spojení se světem a mít permanentně přístup k rozhlasovým stanicím, kvalitní tuner, pracující v pásmu FM a AM zachytí všechny, které mají dostatečně silný signál. Díky schopnosti pracovat s bohatou škálou hudebních formátů můžete svůj oblíbený pořad nahrávat na kterýkoliv z nich a dále s ním dle libosti nakládat.

Vychytávky, které potěší

Budete mít radiomagnetofon umístěn v ložnici a nechávat se uspávat relaxační muzikou? Proč nevyužít funkci budíku, který bude mít úlohu opačnou? Samozřejmostí je zobrazování aktuálního času, vstup pro sluchátka a možnost připojit další audiozařízení prostřednictvím Line-in. Jako správný radiomagnetofon počítá s variantou absence elektrické sítě a nechybí prostor pro osm baterií LR/14/C. Piknik na louce s poslechem svých oblíbených skladeb tedy není ničím nedosažitelným. Součástí dodávky je dálkové ovládání.

  • 10 W x 2 | dvoupásmové reproduktory
  • FM/AM rádio
  • CD a MP3 přehrávač s funkcemi MP3 re-master a virtualizér
  • 4 ekvalizéry a manuální ekvalizér pro vysoké tóny a basy
  • dálkový ovladač
  • výstup pro sluchátka (3,5 mm)

Technické parametry

výkon zvuku (RMS)20 W
počet reproduktorů2
čtení CD diskůano
přehrávané nosičeCD, CD-R, CD-RW, MP3-CD
čtečka USBano
magnetofónano
rádiový tunerano
šířka408 mm
výška148 mm
hloubka255 mm
hmotnost4 kg

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Sencor SPT 3907, černá