Radio Sencor SPT 228 BG, černá/zelená

0000065411

SENCOR

Novinka

Přenosný radiopřijímač Sencor SPT 228 s CD mechanikou, přehrává MP3, je vybaven konektorem USB a slotem na SD karty, FM tunerem, modře podsvícený LCD displej. Více detailů

Není skladem

1 199 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sencor SPT 228 BG, černá/zelená

Rádi zpíváte? Nedokážete si představit, že byste večeřeli bez hudby? Nebo hledáte jen zvukovou kulisu k jiným aktivitám, kde by sluchátka překážela? Pak se pravděpodobně začnete porozhlížet po přenosném rádiu.

Hraje všemi barvami i formáty

Dnes však už nestačí chytat FM vlny, i doba kazet dávno minula. Dnes jsou aktuální písničky v MP3 ve formě CD disků nebo na USB pamětích. Není se čemu divit – na klasické cédéčko se vejde skladeb dvacet, ve formátu MP3 i 300!

Sencor SPT 228 je moderní radiopřijímač. Zevnitř i zvenčí. Extravagantní barva z něj dělá originální doplněk domácnosti, funkce pak vítanou hradbu proti nepříjemnému tichu.

Podstatná je velikost

Určitě budete přemýšlet, kam si Sencor postavíte. Ve výběru příliš svázané ruce mít nebudete: rozměry tohoto „jezevčíka“ jsou 14 x 28 x 24,9 cm, takže ani na stole příliš místa nezabere. To se může hodit i pro učitele a učitelky angličtiny a jiných jazyků, kteří by mohli Sencor SPT 228 BG využít jako pomůcku při výuce.

Technické parametry

USB vstupano
Přehrává MP3ano
Laděníanalogové
Přehrává CD-R/CD-RWano
BluetoothNe
Barvačerná/zelená
Výkon2 x 1,5
Počet předvoleb
NFCne
DAB Tunerne
Kazetový magnetofonne
Výstup na sluchátkane
Vstup jackano
Mikrofonní vstupne
Dálkové ovládáníne
Napájení ze sitěano
Napájení z bateriíano
Typ akumulátoruC
Počet akumulátorů8
Šířka280 mm
Výška140 mm
Hloubka249 mm
Hmotnost1.7 kg


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Radio Sencor SPT 228 BG, černá/zelená

Vložit recenzi

Radio Sencor SPT 228 BG, černá/zelená