Hyundai PR 570PLLS

0000070669

Hyundai

Novinka

Radiopřijímač, který slouží pro poslech vašich oblíbených stanic, ať už budete kdekoliv. Vestavěný reproduktor s výkonem 1 W a digitálním FM tunerem, 40 předvoleb, LCD displej, výstup pro sluchátka, napájení: síť 230 V / 50 Hz nebo 3 x baterie typu C. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

499 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Hyundai PR 570PLLS

Buďte v obraze

Patříte mezi ty jedince, kteří se rádi dostávají k nejnovějším informacím a poslouchají hudbu, ať už na výletě, doma, nebo v práci? V tom případě upřete pozornost na radiopřijímač Hyundai PR 570 PLLS.

570PLLS
Vy odpočíváte, PR 570 pracuje

Výrobce nenechal nic náhodě a svou důvěru svěřil extrémně výkonnému digitálnímu FM tuneru. V praxi to znamená, že se nemusíte namáhat a nekonečně hledat stanice, PR 570 to udělá za vás! Dokonce vám jich nabídne hned 40 a vy si prostě vyberete tu, která koresponduje s vaší náladou. Určitá vysoká odpovědnost za hledání stanic však leží i na bedrech teleskopické FM antény. Ta si však bez nejmenších potíží poradí jak v místnosti, tak třeba i v kopcovité krajině. Co se výkonu týče, ten činí 1 x 1 W. Kromě síťového napájení (230 V/50 Hz) na vás čeká možnost produkt „krmit“ 3 bateriemi, a sice typu C (R14). Proto dokáže být skvělým společníkem při kempování, na procházce, ale také na rybách.

Vlastnosti, které uvítáte

V případě, že budete chtít nerušeně poslouchat a užívat si pohodu v soukromí, jistě uvítáte sluchátkový výstup, jenž se stal pro PR 570 samozřejmostí. V každém případě vám ale bude k dispozici přehledný LCD displej, který se setkal s nejedním pozitivním ohlasem.Nejeden uživatel však má pro PR 570 slabost díky jeho mimořádně praktickým rozměrům. Ostatně, posuďte sami. Hyundai nepatří k žádným zelenáčům, a tak vás může upoutat nejen svou nezvyklou skladností, ale také moderně-progresivním designem, jenž jej upgraduje na ještě vyšší úroveň. Celá mechanika se vlezla do šířky o 9 cm, výška nepřesáhla 14 cm a hloubka činí stále velice slušných 24 cm. Při tom všem se hmotnost nevyšplhala na více než 500 gramů.

Vždy na příjmu

S novým radiopřijímačem Hyundai PR570 naladíte své oblíbené rozhlasové stanice, ať už budete kdekoliv. Díky digitálnímu FM tuneru si rychle vyberete nebo přeladíte na požadovanou stanici. Uložit lze až 40 předvoleb. Teleskopická FM anténa pomůže zachytit rozhlasové vysílání i v kopcovité krajině nebo v místnosti.

Příjemné doplňky

Radiopřijímač Hyundai PR570 nabídne, vedle FM příjmu, také možnost využití zabudovaného sluchátkového výstupu. Váš poslech tak může být zcela nerušen okolními ruchy. Radiopřijímač je možné napájet buď z elektrické sítě, nebo bateriemi. Snadno si tak můžete přístroj vzít s sebou na zahrádku, na ryby nebo třeba pod stan.

Specifikace
  • Digitální FM tuner, 40 předvoleb
  • LCD displej
  • Výstup pro sluchátka
  • Výstupní výkon 1 x 1 W
  • Napájení: síť 230 V / 50 Hz nebo 3 x baterie typu C (R14)

Technické parametry

Záruka24 měsíců
Tunerdigitální
Vlnový rozsahFM
LCD displejAno
HodinyNe
BudíkNe
Sluchátkový výstupAno
Line-in vstupNe
Line-out výstupNe
USB vstupNe
Napájeníbaterie C, síťový 230V
VoděodolnostNe
BluetoothNe
Internetové rádioNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku24.0 cm
Výška výrobku14.0 cm
Hloubka výrobku10.0 cm
Hmotnost výrobku0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení26.5 cm
Výška balení16.5 cm
Hloubka balení12.0 cm
Hmotnost balení0.8 kg

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Hyundai PR 570PLLS

Vložit recenzi

Hyundai PR 570PLLS