-44 %Ušetříte
700 Kč

PROTECO V360 HiFi vibrační reproduktor

0000049172

PROTECO

Novinka

Vibrační reproduktor V360 HiFi stříbrný představuje ideální přístroj pro kvalitní reprodukci Vaší oblíbené hudby nebo mluveného slova a to přímo z mobilu, přehrávače, PC nebo notebooku prakticky kdekoli a kdykoli. Vibrační reproduktor V360 HiFi je tak předurčen pro cestování, prezentační akce, porady, nebo milovníky poslechu hudby v klidu domova. Více detailů

Dodání do týdne

890 Kč

1 590 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

PROTECO V360 HiFi vibrační reproduktor

Vibrační reproduktor V360 HiFi stříbrný představuje ideální přístroj pro kvalitní reprodukci Vaší oblíbené hudby nebo mluveného slova a to přímo z mobilu, přehrávače, PC nebo notebooku prakticky kdekoli a kdykoli. Vibrační reproduktor V360 HiFi je tak předurčen pro cestování, prezentační akce, porady, nebo milovníky poslechu hudby v klidu domova.

  • jednoduché ovládání
  • široký rozsah využití
  • možnost přehrávání přes rozhraní Bluetooth
  • možnost přehrávání z externího zařízení pomocí jack 3,5 mm
Vibrační reproduktor V360 HiFi stříbrný pracuje na principu bezmembránového rezonančního reproduktoru. Vibrační reproduktor V360 HiFi má kompaktní, zároveň velmi stabilní konstrukci a lze jej tak snadno umístit na jakýkoli předmět nebo desku. Tímto se vibrace promění na zvuk, jehož zabarvení a kvalita je závislá na druhu materiálu, ze kterého je zhotoven. Vibrační reproduktor V360 HiFi je schopen přehrávat zvuk hned z několika zdrojů, prvním z nich je přes nejrozšířenější rozhraní Bluetooth se systémem jednoduchého spárování. Dalším zdrojem může být připojení k externímu zařízení pomocí konektoru jack 3,5 mm. Vibrační reproduktor V360 HiFi je napájen výkonným 3,7V lithium-ionovým akumulátorem, který umožňuje nabíjení kdykoli je třeba, tj. netrpí tzv. "paměťovým efektem".

Technické parametry


Výkon :5 W
Typ akumulátoru :lithium-ionový
Hmotnost :0.50 kg
Napětí akumulátoru :3.7 V
Kapacita akumulátoru :600 mAh
Nabíjecí napětí :DC 5 V
Připojení přes rozhraní :ano - Bluetooth

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

PROTECO V360 HiFi vibrační reproduktor

Vložit recenzi

PROTECO V360 HiFi vibrační reproduktor