-13 %Ušetříte
50 Kč

Sencor SWK 1507TQ

0000062029

SENCOR

Novinka

rychlovarná konvice • maximální příkon 2 000 W • objem nádržky 1,5 litru • bezpečnostní zajištění víka • filtr proti usazeninám • zakrytá topná spirála • ochrana proti přehřátí bez vody • automatické vypnutí při sejmutí z podstavce • automatické vypnutí při dosažení bodu varu • plně otočný konektor • kontrolka provozu • ergonimicky tvarovaná rukojeť Více detailů

Není skladem

349 Kč

399 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 68,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

SENCOR SWK 150, modrá

SENCOR je jedním z nejzkušenějších výrobců domácí elektroniky a je si dobře vědom, po čem zákazníci touží a co po produktech vyžadují. Je to zejména skvělý poměr ceny a výkonu a praktické funkce, které usnadňují jejich provoz a šetří zákazníkům čas. To vše je vidět i na novém modelu rychlovarné konvice SWK 150, který teď výrobce uvádí na trh. Kromě své nízké ceny se může pochlubit celou řadou funkcí, které zajistí rychlou a bezpečnou přípravu horké vody.

Výkonná a bezpečná

Díky skvělému maximálnímu příkonu 2 000 W je ohřev i velkého množství vody velmi rychlý a na přípravu čaje po ránu tak nebudete muset příliš dlouho čekat. Konvice je díky 1,5litrovému objemu nádržky vhodná i pro početnější rodiny. O vaši bezpečnost a dlouholetý bezproblémový provoz se stará řada bezpečnostních funkcí. Kromě zabezpečeného víka disponuje tento model filtrem proti usazování vodního kamene, který by mohl váš přístroj trvale poškodit. Topná spirála je dokonale skrytá a tudíž se nestane, že byste se nějakým nedopatřením o ni spálili. Dalším bezpečnostním prvkem je automatické vypnutí, které konev vypne dříve, než stihne dojít k nějakému poškození.

Praktická

Díky kontrolce provozu a oboustrannému vodoznaku jste neustále plně informováni o stavu nahřátí a o množství vody v konvici. Manipulace s konvici je také velmi jednoduchá, a to zejména díky plně otočnému konektoru a ergonomické rukojeti.

Technické parametry

Materiál nádobyPlast
Objem1,5 l
Skrytá spirálaAno
VodoznakAno
Uložení na podstavciAno
Bezpečnostní pojistkaAno
Filtr vodního kameneAno
Maximální příkon2 000 W

Ostatní parametry

Standardně dodávané příslušenstvíNÁVOD
Šířka19,8 cm
Výška22,7 cm
Hloubka18,4 cm
Hmotnost0,9 kg


Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. V počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.


Značka se zaměřuje především na malé domácí spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, vysavače, žehličky) a spotřební elektroniku (televizory, tablety, telefony). Společnost nemá vlastní továrny a zhotovení výrobků si objednává u svých partnerů v Jižní Koreji, Číně, Tchajwanu, Turecku a Česku. Opravy zboží a výrobků zajišťuje centrála společnosti FAST v Říčanech u Prahy.


Sencor dnes sází na několik trendů. V první řadě je to šířka sortimentu. Portfolio jeho výrobků dnes přesahuje tisíc položek v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása).


sencor-logo

Sencor_lets_live

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Sencor SWK 1507TQ

Vložit recenzi

Sencor SWK 1507TQ