ETA Agáta 4598 90000 nerez

0000042012

8590393249657

Eta

Novinka

Nerezová rychlovarná konvice ETA Agáta, příkon: 2000 W, o objemu 1,7 l je vybavená bezpečnostním víkem ovládaným tlačítkem, odolným středovým konektorem a řadou bezpečnostních prvků. Celý popis

Není skladem

799 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 45,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Profesionální přístroj, který je zároveň dekorací

Bezkabelová rychlovarná konvice ETA Agáta 4598 90000 na první pohled zaujme elegantním oblým designem a stylovým modrým podsvícením rukojeti a vodoznaku v aktivním stavu. Zastává nejen úlohu neodmyslitelného pomocníka do každé domácnosti či kanceláře, ale díky luxusně vypadající kombinaci nerezu s černými prvky i zdobí.
Agáta

Káva či čaj rychleji, v tichosti a ve větším množství

Brilantně a s přehledem zvládne nejen to, co se od rychlovarné konvice očekává. Konvice ETA Agáta 4598 90000 šetří váš čas, vodu k varu, například pro výrobu osvěžující kávy nebo lahodného čaje, přivádí za minimum času - mnohem rychleji než průměrné výrobky v této kategorii. Je také výrazně tišší a byla navržena tak, aby zvládla pojmout velký objem vody (až 1,7 litru). Ušetříte s ní tedy nejen čas, když potřebujete horké vody značnou dávku, ale zároveň spoří i vaše finance za energie.

Užijte si maximální uživatelský komfort

Při výrobě rychlovarné konvice ETA Agáta 4598 90000 důraz nebyl kladen jen na její funkčnost a hezký vzhled - k čemu by to všechno bylo, kdyby bylo její ovládání zdlouhavé a složité? Nemusíte mít obavy, je navržena tak, abyste se při manipulaci s ní cítili co nejpříjemněji. Je velice lehká, bezpečná, přehledná a snadno se udržuje. Její obsluhu hravě zvládnou i větší děti.

Jednoduchá, rychlá, bezpečná, se snadnou údržbou

Bezpečnostní víko pro dolití vody otevřete velice jednoduše tlačítkem na rukojeti. Jak moc nebo málo jste rychlovarnou konvici ETA Agáta 4598 90000 naplnili, poznáte snadno díky oboustrannému vodoznaku s podsvícením - k varu přivedete vždy přesně tolik vody, kolik zrovna potřebujete.

Rychlovarná konvice ETA Agáta 4598 90000 je napájena bezpečným a velice odolným středovým konektorem STRINX. Na tento podstavec ji můžete pohodlně umístit v jakékoli pozici. Díky prostoru pro uskladnění přívodního kabelu si můžete délku šňůry nastavit sami a nebude vám tak v ničem překážet.

Snadnou obsluhu zvládnou i starší děti

Rychlovarná konvice ETA Agáta 4598 90000 je velice bezpečným přístrojem, její bezpečnost je zaručena hned několika prvky. Automaticky se sama vypne při odejmutí ze středového konektoru i při dosažení varu, což je nejen bezpečné, ale i pohodlné. Nechybí ani ochrana proti chodu na prázdno či přehřátí.

Údržba rychlovarné konvice ETA Agáta 4598 90000 je také velice jednoduchá a nemusíte jí obětovat téměř žádný čas. Povrchová údržba je usnadněná oblými a skvěle přístupnými částmi. Vyjímatelné omyvatelné filtrační sítko zamezuje usazování vodního kamene a pod skrytou topnou spirálu se kámen neusazuje žádný.

Klíčové vlastnosti

* Příkon: 2000 W
* Objem: 1,7 l
* Velmi rychlý ohřev vody
* Kontaktní systém STRIX
* Dvojnásobný bezpečnostní systém zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí nebo v případě chodu naprázdno
* Snadno vyjímatelné a omyvatelné filtrační sítko proti usazeninám vodního kamene
* Skryté topné těleso pod rovným nerezovým dnem umožňuje jednoduchou údržbu
* Středový konektor pro snadné umístění konvice na podstavec
* Automatický systém vypínání při dosažení bodu varu pro snadnější obsluhu
* Stylové podsvícení držadla a vodoznaku pro signalizaci zapnutého stavu konvice
* Díky oboustrannému vodoznaku lze snadno rozpoznat aktuální hladinu vody
* Jednoduché otevírání víka pomocí tlačítka v držadle
* Prostor v podstavci pro uskladnění napájecího kabelu umožňující nastavení jeho délky podle vaší potřeby
* Snadná povrchová údržba díky oblým a snadno přístupným částem konvice
* Moderní a elegantní design
* Prodlužka záruky 3 roky na konektor

Technické parametry

Objem1,7 l
Skrytá spirálaAno
Bezpečnostní pojistkaAno
Filtr vodního kameneAno
Maximální příkon2 000 W
Ostatní parametry
Šířka21,2 cm
Výška24,2 cm
Hloubka15,1 cm
Hmotnost1,18 kg
VýrobceETA

Objem1,7 l
MateriálNerez
Automatické vypínáníAno

ETA, a. s. je česká firma, dodávající elektrické spotřebiče pro domácnost - žehličky, vysavače, mixéry, fény, zahradní nářadí atd. Společnost sídlí v Hlinsku, okres Chrudim.


Název ETA je odvozen ze slov Elektrotechnické aparáty. Původní společnost sídlila nejpozději od začátku dvacátých let 20. století v Praze-Vršovicích. Firma se zaměřovala na výrobu rozhlasových přístrojů, hracích automatů, transformátorů nebo elektrických ledniček.


V současné době má ETA ve svém aktivním portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových prodejen, které jsou rozesety po celé České republice.eta-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

ETA Agáta 4598 90000 nerez

Vložit recenzi

ETA Agáta 4598 90000 nerez