First Austria FA 5411-0 Lucio

0000066828

First Austria

Novinka

Rychlovarná konvice Lucio First Austria FA 5411-0, příkon: 2200 W, objem: 1,7 l, díky jejíž funkci nastavování teploty připravíte nápoje vždy na doporučenou teplotu, zvolená teplota je signalizována různými barvami podsvícení konvice a tím zatraktivní i Vaše kuchyňské prostředí. Více detailů

Není skladem

899 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Rychlovarná konvice s nerezové oceli s natavitelnou teplotou 60, 70, 80, 90 °C (teplota se nastavuje přímo na rukojeti pomocí dvou tlačítek +/-). Konvice je vhodná pro přípravu čaje, viz níže uvenený návod.

Klíčové vlastnosti:

  • Nerezová rychlovarná konvice First Austria FA 5411-0
  • Teplota nastavitelná  od 60-70-80-90° zobrazená led kontrolkou
  • Zvolená teplota je signalizována různými barvami podsvícení konvice
  • Podstavec otočný v celém spektru 360°
  • Filtr
  • Objem 1,7 litru
  • Automatické vypnutí po dosažení příslušné teploty
  • Ochrana proti přehřátí
  • Max. příkon 2200 W
  • Cena za ks

INSPIRACE

BÍLÝ ČAJ
Rychlovarná konvice s nerezové oceli s natavitelnou teplotou 60, 70, 80, 90 °C (teplota se nastavuje přímo na rukojeti pomocí dvou tlačítek +/-). Konvice je vhodná pro přípravu čaje, viz níže uvenený návod. Vlastnosti: Nerezová rychlovarná konvice First Austria FA 5411-0 Teplota nastavitelná od 60-70-80-90° zobrazená led kontrolkou Zvolená teplota je signalizována různými barvami podsvícení konvice Podstavec otočný v celém spektru 360° Filtr Objem 1,7 litru Automatické vypnutí po dosažení příslušné teploty Ochrana proti přehřátí Max. příkon 2200 W Cena za ks Odkaz na VIDEO naleznete ZDE BÍLÝ ČAJ Průzkumy ukazují, že „bezpečná“ teplota pro přípravu bílého čaje je cca 75°C. ZELENÝ ČAJ Zelené čaje jsou ze všech čajů nejnáchylnější na vysokou teplotu vody. Proto ještě více platí, že vždy raději zvolte nižší teplotu. Určitě se ptáte, jak zjistit, že jste měli příliš vysokou teplotu vody. Když pijete zelený čaj a chutná hořce nebo je trpký, bude to pravděpodobně právě vinou vysoké teploty. Ideální teplota pro tento typ čaje je 60-80°C. ČERNÝ ČAJ Některé černé čaje jako je například „First Flush Darjeeling“ vyžadují nižší teplotu vody než ostatní čaje. Tato teplota se pohybuje v rozmezí 80-93°C. Pro ostatní černé čaje je vhodná příprava ve vodě o teplotě 88-100°C. BYLINNÉ ČAJE Různé bylinky pocházejí z různých míst a mají různé vlastnosti, proto i teploty přípravy se velmi liší.

Průzkumy ukazují, že „bezpečná“ teplota pro přípravu bílého čaje je cca 75°C.

ZELENÝ ČAJ

Zelené čaje jsou ze všech čajů nejnáchylnější na vysokou teplotu vody. Proto ještě více platí, že vždy raději zvolte nižší teplotu. Určitě se ptáte, jak zjistit, že jste měli příliš vysokou teplotu vody. Když pijete zelený čaj a chutná hořce nebo je trpký, bude to pravděpodobně právě vinou vysoké teploty. Ideální teplota pro tento typ čaje je 60-80°C. 

ČERNÝ ČAJ

Některé černé čaje jako je například „First Flush Darjeeling“ vyžadují nižší teplotu vody než ostatní čaje. Tato teplota se pohybuje v rozmezí 80-93°C. Pro ostatní černé čaje je vhodná příprava ve vodě o teplotě 88-100°C. 

BYLINNÉ ČAJE

Různé bylinky pocházejí z různých míst a mají různé vlastnosti, proto i teploty přípravy se velmi liší.

MateriálNerez
Automatické vypínáníAno
Objem1.7 l

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

First Austria FA 5411-0 Lucio

Vložit recenzi

First Austria FA 5411-0 Lucio