Varná konvice ETA 715390000 Crystela Digi skleněná

0000070926

Eta

Novinka

Skleněná rychlovarná konvice s regulací teploty ohřevu vody, funkce KEEP WARM, rychlý ohřev vody díky příkonu 2 200 W. Více detailů

Není skladem

1 299 Kč

1 499 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

2981271.jpg

Skleněná rychlovarná konvice s regulací teploty

Rychlovarná konvice ETA CRYSTELA DIGI je ideální pro přípravu nejrůznějších druhů čaje, instantních nápojů, kaší nebo dětské stravy. Požadovanou teplotu můžete jednoduše nastavit pomocí intuitivního ovládání na držadle. Snadno si tak zvolíte mezi teplotou 50, 70, 80, 90 a 100 °C. Tím předejdete škodám, které by příliš horká voda napáchala například na pravém zeleném čaji, nebo se vyhnete dlouhému čekání, až vaše ranní ovesná kaše zchladne, abyste se konečně mohli pustit do jídla.

Ohřev vody je navíc díky příkonu 2 200 W velmi rychlý a velkorysý objem vám umožní ohřát až 1,7 l najednou. Čajový dýchánek pro celou rodinu tak připravíte během několik minut.

2981272.jpg

Chytré funkce

Při dosažení bodu varu nebo nastavené teploty se konvice automaticky vypne. Trojnásobný bezpečnostní systém zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí, v případě, že v konvici není voda, nebo při jejím odejmutí z podstavce. Využít můžete také funkci KEEP WARM, která udržuje teplotu vody na nastavené teplotě. Provoz konvice doprovází světelná i zvuková signalizace.

Praktické funkce

Konvice má jednoduché otevírání víka pomocí tlačítka v držadle. Součástí konvice je i filtrační sítko proti usazeninám vodního kamene. Díky skrytým topným tělesům pod rovným nerezovým dnem nehrozí jejich zanášení a díky oblým a snadno přístupným tvarům je snazší i povrchová údržba. V podstavci se pak skrývá prostor pro navinutí napájejícího kapelu.

Technické parametry

Podstavec středový konektor360°
Regulace teplotyAno
Ukazatel množství vody AnoAno
Typ ohřevu ukrytá topná spirálaploché dno
CestovníNe
Materiálnerez/sklo
Barvačerná
Barvasklo
Objem rychlovarné konvice1,7 l
Příkon rychlovarné konvice2200 W
MateriálSklo
Regulace teplotyAno
Příkon2200 W
Objem1,7 l

ETA, a. s. je česká firma, dodávající elektrické spotřebiče pro domácnost - žehličky, vysavače, mixéry, fény, zahradní nářadí atd. Společnost sídlí v Hlinsku, okres Chrudim.


Název ETA je odvozen ze slov Elektrotechnické aparáty. Původní společnost sídlila nejpozději od začátku dvacátých let 20. století v Praze-Vršovicích. Firma se zaměřovala na výrobu rozhlasových přístrojů, hracích automatů, transformátorů nebo elektrických ledniček.


V současné době má ETA ve svém aktivním portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových prodejen, které jsou rozesety po celé České republice.eta-logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

DOMO DO448WK