Tescoma sada nádobí Ambition, 10 dílů

-25%

Tescoma sada nádobí Ambition

Tescoma sada nádobí Ambition, 10 dílů

Tescoma

Novinka

Kuchyňské nádobí Tescoma Ambition (10 dílů) se sklonerezovými poklicemi, masivními vodotěsnými úchyty, třívrstvým sendvičovým dnem a odměřovací stupnicí v každé nádobě. Vhodné pro všechny typy ohřevu. Více detailů

Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

2 999 Kč

3 999 Kč Ušetříte 25% = 1000 Kč


Tescoma
Hlídat cenu

Tescoma sada nádobí Ambition

Mějte kuchyňské nádobí jako profesionál

Chystáte se zařizovat vaší novou kuchyň nebo jen potřebujete vyměnit staré a již méně funkční kousky? Kvalitní nádobí je nezbytnou součástí každé opravdové kuchyně. Seznamte se s moderním kuchyňským nádobím od českého výrobce Tescoma Ambition v 10 dílné soupravě. Nadšené kuchařky i kuchaři se přesvědčí, že se v ní perfektně vaří a k tomu se velmi dobře udržuje čistá.

Ambition

1 hrnec, 3 kastroly a 1 rendlík

V sadě naleznete 1 hrnec, 3 kastroly a 1 rendlík s poklicemi o objemu 6, 3; 2,5; 1,5 a 1 litr. Každá nádoba na vnitřní straně ukrývá praktickou odměřovací stupnici tekutin, díky které nebudete muset špinit klasickou odměrku. V nádobí Tescoma Ambition se vám bude vařit jedna báseň. Výběr základního nádobí, bez kterého se v kuchyni prostě neobjedete, byl vyroben z nejkvalitnější nerezavějící oceli 18/10 a poklice z vysoce odolného žáruvzdorného skla. Termoakumulační třívrstvé sendvičové dno zaručuje způsobilost použití na všech typech sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. To je velmi praktické, pakliže potřebujete uvařené jídlo převézt a ohřát třeba na chalupě, kde máte jiný sporák. Po dokončení nedělního oběda nebo romantické večeře můžete vaše nové nádobí s klidným srdcem vložit do myčky nádobí. Zásluhou masivních nerezových úchytů se nemusíte bát jejich zanášení vodou nebo jinými nečistotami.

Specifikace

 • Sklonerezové poklice.
 • Masivní vodotěsné úchyty.
 • Třívrstvé sendvičové dno.
 • Hladinové značky v každé nádobě.
 • Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10.
 • Vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční.
 • Vhodné do myčky.
 • 5 roků záruka.

Sada obsahuje:

 • hrnec o průměru 24 cm a objemu 6 l, plus poklice
 • kastrol o průměru 20 cm a objemu 3 l, plus poklice
 • kastrol o průměru 18 cm a objemu 2,5 l, plus poklice
 • hrnec o průměru 16 cm a objemu 1,5 l, plus poklice
 • rendlík o průměru 14 cm a objemu 1 l, plus poklice


Technické parametry

Indukční ohřevano
Sklokeramický ohřevano
Elektrický ohřevano
Materiálnerez
Vnitřní materiálnerez
Počet kusů v sadě10
Počet poklic5

Tescoma prezentace

Česká značka Tescoma byla založena v roce 1992 a zahrnuje širokou nabídku kuchyňských potřeb, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Všechny výrobky jsou precizně zpracovány a vynikají originálním designem.


TESCOMA je a vždy byla 100% česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků proto nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design.


Obchodní pobočky má v 7 evropských zemích a z exportní centrály v Itálii vyváží do více než 100 zemí světa.Tescoma