Tefal SM159131 Ultracompact gril

0000066057

3045386373093

Tefal

Novinka

S tímto výkonným sendvičovačem s vysokou teplotou, který disponuje destičkami pro překrojení a uzavření ingrediencí uvnitř sendviče, si můžete kdykoli dopřát perfektně zapečené sendviče.
Celý popis

Není skladem

699 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 45,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Skvěle propečené

S přípravou jednoduchých, za to ale velmi chutných pokrmů vám pomůže sendvičovač TEFAL SM 159131. Jeho plocha je potažena kvalitní nepřilnavou vrstvou, která snižuje pravděpodobnost připálení jídla. Pláty jsou, na rozdíl od podobných výrobků, ve tvaru čtverce. Díky rovnoměrnému rozmístění přívodu tepla je pečivo krásně chřupavé po celé své ploše.

Na zámek

Držadlo spotřebiče je tepelně izolováno od vnitřní horké plochy. Zmírňuje tak možnost nechtěného popálení. Krom toho je na držadle umístěn zámek, který lze snadno zavřít a otevřít pohybem jedné ruky. Zámek přidrží horké pláty u sebe, aby se nerozevíraly a propekly jídlo do požadovaného stavu.

Užitečné světýlko

Sendvičovač je vyveden v elegantní stříbrné barvě. Vrchní části dominuje transparentní červeno-zelená signalizace v podobě světelného indikátoru upozorňujícího na stav pečení. V zadní části spotřebiče se nachází praktický úložný prostor určený pro napájecí kabel. Výrobek je snadno uskladnitelný díky možnosti postavit jej do vertikální polohy.

Technické parametry

Příkon700 W
Technické detaily
Počet sendvičů2
Indikátor připravenostiAno
LED indikátoryPřipraven, Topení
Nepřilnavé talířeAno
Rukojeť se zámkemAno
Úložný prostor pro kabelAno
Indikátory
KontrolkaAno
Vzhled
BarvaStříbrná
Výkon
GrilováníNe
Příprava vaflíNe

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Tefal SM159131 Ultracompact gril

Vložit recenzi

Tefal SM159131 Ultracompact gril