Sada foukaných mís - 3 dílná

0000005713

SIMAX

Novinka

Souprava 3 mís vhodná na polévku i saláty. Vyrobeno z borosilikátového skla, které odolává teplotám od -40°C až do + 300°C. Více detailů

Skladem - Ihned k odeslání

Při objednání do 12:00 hod. je zboží expedováno daný den.

249 Kč

399 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Klíčové vlastnosti

  • Souprava mís vhodná na polévku i saláty. Vyrobeno z borosilikátového skla.
  • Tato souprava mís je vyrobena z vysoce kvalitní a tepelně odolné skloviny SIMAX, která odolává teplotám od -40°C až do + 300°C.
  • Je vhodná na servírování salátů, polévek a kompotů.Lze používa v mikrovlnné troubě.
  • Souprava se skládá ze 3 velikostí: 0,75 l, 1,50 l a 2,50 l. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech.
  • Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.

Parametry

mísa 0,75 lprůměr 15 cm
mísa 1,50 lprůměr 18,5 cm
mísa 2,50 lprůměr 22 cm

Český výrobce SIMAX je předním evropským výrobcem, který má již 180 letou tradici ve výrobě borosilikátového skla. Nabízí velmi široký sortiment varného skla pro domácnost, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur. 


Rozmanitost a technická náročnost sortimentu společnost nutí stále sledovat a předcházet světové trendy, přicházet s novými technologickými postupy a řešeními.   Samozřejmostí je vynikající kvalitativní úroveň, kterou SIMAX garantuje. Společnost má zaveden Systém managementu kvality dle ISO 9001.


Většina produkce je exportována do více než 90 zemí světa.  Jedná se o progresivní a ekonomicky stabilní  firmu. S tavicí kapacitou přes 220 tun skloviny za den jsme největším výrobcem borosilikátového skla na světě.


Zákazníci dlouhodobě oceňují především kreativitu, kvalitní technické zázemí, flexibilitu a perfektní servis.Simax logo

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Sada foukaných mís - 3 dílná

Vložit recenzi

Sada foukaných mís - 3 dílná