Gogen MAXI, modrá

0000051172

8592417054230

GoGEN

Novinka

Dětská sluchátka spadající do kolekce Maxipsa Fíka, který je na náušníku vyobrazen. Vysokého pohodlí je docílenou lehkou konstrukcí, pohodlnými náušníky a zvuk dětí je chráněn omezením hlasitosti na maximálně 85dB. Frekvenční rozsah sluchátek je 20Hz - 20kHz a připojují se k nejrůznějším audio zdrojům pomocí 1.2 metrového kabelu s 3.5mm jack konektorem. Celý popis

Není skladem

399 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 45,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Kamenná prodejna v Uherském Brodě

Popis produktu

Sluchátka Gogen MAXI

Sluchátka určená dětem, které mají rádi hudbu nebo si občas zahrají nějakou tu zábavnou hru. Sluchátka jsou vyvedena ve velmi pěkném designu a mají na náušníku vyobrazenou postavičku večerníčkového hrdiny Maxipsa Fíka.

Pohodlí a design

Příjemné nošení zajistí bohaté polstrování náušníků a promyšlený design. Kromě pohodlných náušníků je další výhodou velmi lehká konstrukce, která zbytečně nezatěžuje hlavy Vašeho dítěte.

Gogen MAXI, modrá

Snadné připojení

Sluchátka se s nejrůznějšími audio přístroji propojují pomocí audio kabelu, který je zakončen 3,5mm jack konektorem. Připojit je můžete například k MP3 přehrávačům, smartphone, tabletům, notebookům či počítačům.

Klíčové vlastnosti

Sluchátka jsou vybavena omezením hlasitosti, které je stanované maximálně na 85dB aby nedocházelo nesprávným zacházením k poškození sluchu dítěte. Frekvenční rozsah je klasický 20Hz - 20kHz. Sluchátka se připojují k nejrůznějším audio přístrojům pomocí 1.2metrového audio kabelu zakončeného klasickým 3.5mm jack konektorem.

Technické parametry

Výrobce GoGEN opravit
Citlivost 85 dB/mW opravit
Kmitočet min 20 Hz opravit
Kmitočet max 22000 Hz opravit
Konektor 3,5 mm Jack opravit
Typ sluchátek otevřená opravit

Rozměry a další fyzické parametry

Hmotnost 160 g opravit
Délka přívodního kabelu 120 cm opravit
Sluchátka s mikrofonem ne opravit

Další charakteristiky

Přenos signálu kabelová opravit
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Sluchátka GoGEN TWS PAL černá