Gogen MAXI, modrá

0000051172

8592417054230

GoGEN

Novinka

Dětská sluchátka spadající do kolekce Maxipsa Fíka, který je na náušníku vyobrazen. Vysokého pohodlí je docílenou lehkou konstrukcí, pohodlnými náušníky a zvuk dětí je chráněn omezením hlasitosti na maximálně 85dB. Frekvenční rozsah sluchátek je 20Hz - 20kHz a připojují se k nejrůznějším audio zdrojům pomocí 1.2 metrového kabelu s 3.5mm jack konektorem. Celý popis

Není skladem

399 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 58,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Autorizovaný prodejce 

Vlastní kamenná prodejna

Popis produktu

Sluchátka Gogen MAXI

Sluchátka určená dětem, které mají rádi hudbu nebo si občas zahrají nějakou tu zábavnou hru. Sluchátka jsou vyvedena ve velmi pěkném designu a mají na náušníku vyobrazenou postavičku večerníčkového hrdiny Maxipsa Fíka.

Pohodlí a design

Příjemné nošení zajistí bohaté polstrování náušníků a promyšlený design. Kromě pohodlných náušníků je další výhodou velmi lehká konstrukce, která zbytečně nezatěžuje hlavy Vašeho dítěte.

Gogen MAXI, modrá

Snadné připojení

Sluchátka se s nejrůznějšími audio přístroji propojují pomocí audio kabelu, který je zakončen 3,5mm jack konektorem. Připojit je můžete například k MP3 přehrávačům, smartphone, tabletům, notebookům či počítačům.

Klíčové vlastnosti

Sluchátka jsou vybavena omezením hlasitosti, které je stanované maximálně na 85dB aby nedocházelo nesprávným zacházením k poškození sluchu dítěte. Frekvenční rozsah je klasický 20Hz - 20kHz. Sluchátka se připojují k nejrůznějším audio přístrojům pomocí 1.2metrového audio kabelu zakončeného klasickým 3.5mm jack konektorem.

Technické parametry

Výrobce GoGEN opravit
Citlivost 85 dB/mW opravit
Kmitočet min 20 Hz opravit
Kmitočet max 22000 Hz opravit
Konektor 3,5 mm Jack opravit
Typ sluchátek otevřená opravit

Rozměry a další fyzické parametry

Hmotnost 160 g opravit
Délka přívodního kabelu 120 cm opravit
Sluchátka s mikrofonem ne opravit

Další charakteristiky

Přenos signálu kabelová opravit
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ne

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Gogen MAXI, modrá

Vložit recenzi

Gogen MAXI, modrá