SONY MDR-ZX310AP - červená - handsfree

0000062569

SONY

Novinka

Lehká sluchátka nabízí vše, co si můžete přát. Mají silný, vyvážený zvuk, jsou pohodlná a dají se velice snadno složit. Vybírat můžete ze tří barev. Více detailů

Objednání na požádání

699 Kč

799 Kč


Hlídat cenu

Levná doprava
(od 48,- Kč)

Ověřeno zákazníky

Registrujte se pro další výhody

Vlastní kamenná prodejna

Sony MDR-ZX310

Pokud chcete výborná sluchátka za rozumnou cenu, tato jsou pro vás ta pravá. Se stylovými sluchátky v různých barvách si budete vychutnávat silný a vyvážený zvuk. Jsou natolik pohodlná, že vám ani po hodinách poslouchání hudby nebudou na hlavě překážet. Díky složitelné konstrukci nezaberou mnoho místa v zavazadle a jsou proto vhodná pro cestování.

Silný a vyvážený zvukSilný a vyvážený zvuk

Díky 30mm feritovým měničům si budete maximálně užívat silný a vyvážený zvuk. I ve svých oblíbených skladbách tak objevíte nové detaily.

Jsou opravdu pohodlnáJsou opravdu pohodlná

Dopřejte svým uším maximální pohodlí. Bohatě polstrované mušle a nastavitelný most přes hlavu vám jej zajistí v plné parádě!

Ideální na cestyIdeální na cesty

Už se nemusíte bát, že se vám sluchátka nevejdou do cestovního zavazadla. Díky praktické konstrukci se dají jednoduše složit, takže nebude hrozit ani jejich poničení.

Pro každého něcoPro každého něco

V závislosti na svém stylu můžete vybírat ze čtyř barevných variant. K dispozici je černá, bílá, červená a modrá varianta.

Délka záruky24 měsíců

Podělte se o Vaši zkušenost

Buďte první a napište svůj názor!

Vložit recenzi

Bezdrátové sluchátka Media-Tech MT-3589 Powerbank